بزرگترین دوره دانش‌افزایی فوتسال با کاکائو(عکس)

دومین دوره بین‌المللی دانش‌افزایی مربیگری فوتسال با حضور سرمربی سابق تیم ملی قزاقستان در حال برگزاری است....

به گزارش "ورزش سه"، دومین دوره بین‌المللی دانش‌افزایی مربیگری فوتسال که از دو روز قبل(بیست و چهارم آذرماه) به میزبانی و حمایت باشگاه مس سونگون و همکاری دپارتمان آموزش فدراسیون فوتبال و یکی از رسانه‌های تخصصی فوتسال در تبریز و سالن پورشریفی آغاز شده بود، امروز به پایان می‌رسد.

در این دوره که با حضور ۱۳۵ مربی از تمام نقاط کشور در حال برگزاری است و به نوعی بزرگترین دوره دانش‌افزایی فوتسال ایران به حساب می‌آید، مدرسین و مربیان سرشناسی همچون حسین شمس، علی رعدی، ابوالقاسم عارفیان، مصطفی عمادی، علی صانعی، نقیب‌زاده، شهناز یاری، فاطمه شریف، حمید بی‌غم و ... حضور دارند.

در دومین دوره بین‌المللی دانش‌افزایی مربیگری فوتسال که مربیان لیگ برتری و سرمربیان لیگ یکی نیز شرکت کرده‌اند، برخی بازیکنان سرشناس مثل علیرضا صمیمی نیز حضور دارند که ریکاردو سابورا ملقب به کاکائو سرمربی برزیلی سابق غیرت آلماتی و تیم ملی قزاقستان در خصوص شیوه جدید بازی با دروازه‌بان، پاورپلی نوین و راه‌های دفاع آن به‌صورت تئوری و عملی به تدریس پرداخته است.

کاکائو در این دوره دانش‌افزایی فوتسال در ایران، طی یک روز و نیم ۶ جلسه عملی و یک جلسه تئوری در نظر گرفت و قرار است سه جلسه تئوری دیگر نیز با تدریس خاویر لوزانو(سرمربی سابق اسپانیا و قهرمان جهان)، ادواردو گارسیا(تئورسین فوتسال)، جورادینرو دوترا برزیلی برگزار شود.

تگ ها


فوتسال