بزرگترین فرصت‌سوزی فصل؛ مدل موی گریزمان کارساز نبود

در شب پیروزی بارسلونا مقابل سوسیداد آنتونی گریزمان توپی را در مقابل دروازه خالی حریف از دست داد که می توان از آن به عنوان بزرگترین فرصت‌سوزی فصل یاد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، دیشب وقتی بارسلونا در خانه اش نوکمپ به مصاف رئال سوسیداد رفت آنتونی گریزمان در حالی پا به میدان گذاشت تا در مقابل تیم سابقش قرار بگیرد که ظاهری متفاوت و مدل مویی عجیب داشت. اما تنها جنجالی که گریزمان در این بازی بوجود آورد ظاهر او نبود. گریزمان در این مسابقه توپ را در حالی از فاصله دو قدمی دروازه خالی حریف به گل تبدیل نکرد که از دست دادن چنین فرصتی واقعاً نیازمند نبوغ بود.

توپی که جوردی آلبا به شکل کوتاه و سریع از سمت راست به دهانه دروازه سوسیداد ارسال کرد از همه مدافعین و دروازه بان سوسیداد عبور کرد و در سه قدمی دروازه در مقابل گریزمان قرار گرفت. گریزمان در این صحنه با دروازه ای خالی و فاصله ای اندک مواجه بود.

 گریزمان که فاصله اش با توپ کمی زیاد بود روی زمین تکل رفت تا خودش را به توپ رسانده و با پای راست توپ را درون دروازه بغلتاند اما محاسبات او به شکل عجیبی غلط از آب درآمد و توپ با برخورد به قسمت داخل پای راست او برگشت و به راحتی در آغوش دروازه بان سوسیداد قرار گرفت که باورش نمی شد در این صحنه دروازه اش باز نشده باشد.

این فرصت‌سوزی گریزمان که می‌تواند کاندید بزرگترین فرصت‌سوزی فصل برای مهاجمین باشد با واکنش‌های زیادی در شبکه‌های اجتماعی مواجه شد.

حتی فیفا ۲۱هم نمی تونه اینطور سناریویی بنویسه. آقای گریزمان، مردم آسیا و خاورمیانه تا دیروقت شب بیدار می مونن که این طور گل نزدن جنابعالی رو تماشا کنن؟

نمی دونم کدوم یکی شوک بزرگتریه؟ موهای گریزمان یا اون فرصت وحشتناکی که از دست داد؟

از دست دادن این فرصت از گل کردنش سخت تره. چکار داری می کنی گریزمان؟

آخه چطوری؟ چطوری این رو از دست دادی؟

تگ ها


آنتون گریزمان بارسلونا