بزرگ ترین آرزوی فیرمینیو؛ بالای سر بردن جام جهانی

روبرتو فیرمینو می‌گوید مصمم است به یکی از شماره ۹ های افسانه‌ای فوتبال برزیل تبدیل شده و جام جهانی را بالای سر ببرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روبرتو فیرمینو مهاجم برزیلی باشگاه لیورپول می‌گوید مصمم است به یکی از شماره ۹ های افسانه‌ای فوتبال برزیل تبدیل شده و با پیراهن طلایی سلسائو جام جهانی را فتح کند.

فیرمینو که اولین بازی ملی خود را در سال ۲۰۱۴ انجام داده تا اینجا ۴۵ بازی ملی در کارنامه دارد و ۱۵ گل برای سلسائو به ثمر رسانده. برزیل ماجرای خود در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را از روزهای اخیر و با پیروزی ۵-۰ مقابل بولیوی آغاز کرده و فیرمینو می‌گوید امیدوار است در قطر فاتح جام جهانی باشد.

فیرمینو در مصاحبه‌ای با وبسایت فیفا در این باره گفت: " من عاشق در پست شماره ۹ هستم و می‌خواهم به بازیکنی در این پست تبدیل بشوم که نقطه اتکای برزیل باشد".

مهاجم برزیلی درباره وظایفی که سرمربی برزیل تیته از او می‌خواهد گفت: " تیته می‌خواهد من دائماً در محوطه جریمه باشم. البته من وقتی لازم باشد از محوطه بیرون می آیم ولی تیته می‌خواهد کمتر به دنبال توپ از محوطه بیرون بیایم و بیشتر داخل محوطه باشم. من ذاتاً تمایل دارم به دنبال توپ بیرون بیایم و به تیم در روند بازی سازی کمک کنم همانطور که در لیورپول این کار را می‌کنم. ولی در تیم ملی مجبورم این روش را کنار بگذارم و کاری بکنم که تیته از من می‌خواهد".

فیرمینو در ادامه گفت: " می‌خواهم به تلاش ادامه بدهم و در وهله اول با برزیل به جام جهانی برسم. ما به تلاش و رویاپردازی ادامه می‌دهیم. باید باور ما این باشد که می‌توانیم در سال ۲۰۲۲ قهرمان جام جهانی شویم. من به بازی کردن در تیم ملی کشورم افتخار می‌کنم".

بیشتر بخوانید:

می خواهم با برزیل قهرمان جام جهانی شوم

خلاصه بازی برزیل 5 - بولیوی 0

 

 

تگ ها


روبرتو فیرمینو فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال