بزرگ: زود گل زدیم تا به دردسر نیفتیم

مهاجم صنعت نفت امیدوار است روند موفقیت‌آمیز تیمش مقابل فولاد هم ادامه پیدا کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شروین بزرگ پس از گلزنی در لیگ برتر برای صنعت نفت آبادان، دیروز هم در جام حذفی این کار را مقابل شمس‌آذر قزوین انجام داد و سومین گل تیمش را در جریان برتری ۳ بر یک طلایی‌پوشان به ثمر رساند.


شروین بزرگ درباره برتری تیمش در این مسابقه اظهار کرد: خیلی سریع به گل رسیدیم و از بازی‌های قبلی لیگ برتر تجربه کسب کرده بودیم که خیلی زود گل اول را بزنیم تا به دردسر نیفتیم. همین موضوع باعث شد کارمان راحت شود و دو گل دیگر هم زدیم و بردیم.

او درباره ادامه روند گلزنی‌اش عنوان کرد: تمام سعی و تلاشم را می‌کنم تا برای تیم مفید باشم و طبیعتا دوست دارم گل هم بزنم. روی ریباند یک گل زدم و خیلی خوشحال هستم. اگر خدا کمکم کند، دوست دارم بیشتر گل بزنم ولی هدفم این است در خدمت تیم باشم و گلزنی اولویت بعدی من است.

مهاجم صنعت نفت در خصوص تغییرات زیاد در ترکیب تیمش در بازی جام حذفی عنوان کرد: آقای منصوریان چند تغییر داده بود و به جوان‌ها بازی داد تا همه در شرایط بازی باشند. حالا هم جام حذفی برای ما تمام شد و اصلا به آن فکر نمی‌کنیم و تمام تمرکزمان روی بازی با فولاد است که ان‌شاالله در آن بازی یک نتیجه خوب بگیریم.

بزرگ در مورد دیدار با فولاد خوزستان ابراز کرد: ما حتما باید سه امتیاز را از فولاد بگیریم. من سال  گذشته با آقای نکونام کار کردم؛ او یک مربی بسیار حرفه‌ای است و تیم‌هایش همیشه جنگنده و محکم بازی می‌کنند، اما بچه‌های ما می‌خواهند در این بازی نتیجه خوب بگیرند.

تگ ها


شروین بزرگ صنعت نفت آبادان فوتبال ایران صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال