بزیک: به آندو و جامعه ورزشی ارامنه تسلیت می‌گویم

در پی درگذشت سرژیک تیموریان مهاجم ارمنی اسبق تیم ملی می‌گوید هنوز نمی‌تواند که این خبر تلخ و تکان دهنده را باور کند....

به گزارش "ورزش سه"، همین چند روز پیش بود که آندو با انتشار پستی تکان دهنده از ملت ایران خواست که برای برادرش سرژیک که در اثر یک تصادف به کما رفته بود دعا کنند. اما ساعتی پیش خبر رسید که سرژیک تیموریان پس از چند روز که در کما به سر می‌برد امروز جان به جان‌آفرین تسلیم کرد تا جامعه فوتبال در غم از دست دادن یکی از پیشکسوتانش داغدار شود.


در همین ارتباط ادموند بزیک همبازی سابق او در آرارات ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم او خصوصاً آندرانیک تیموریان گفت: « باورش بسیار سخت است که ما دیگر سرژیک را در کنار خودمان نمی‌بینیم. من از زمانی که او به بیمارستان منتقل شد جویای حالش بودم و باوجوداینکه می‌دانستم در کما به سر می‌برد هر گز تصورش را هم نمی‌کردم که او را از دست بدهیم.»


بزیک که از این ضایعه خودش بسیار ناراحت بود در ادامه گفت: « هر گز در تمام این سال‌ها که او را می‌شناختم رفتار بدی از او به خاطر ندارم. بسیار آرام و دوست‌داشتنی بود. سرژیک درواقع مثل یک برادر برای من بود و از دست دادنش بسیار تلخ و باورنکردنی است.»


بزیک در پایان صحبت‌هایش اظهار داشت: « جا دارد که فقدان او را به ورزش ارامنه و همچنین به دوست بسیار خوبم آندرانیک تیموریان که در این چند روز زحمات بسیار زیادی را برای بهبود برادرش متحمل شد تسلیت بگویم و برای خانواده او  از خداوند، طلب صبر دارم.»

تگ ها


ادموند بزیک