دروازه‌بان محبوب ترکیه به ویروس کرونا مبتلا شد

رشتو رچبر، دروازه‌بان مطرح و محبوب فوتبال ترکیه به ویروس کرونا مبتلا شده و به دلیل نشان دادن علائم شدید این بیماری در بیمارستان بستری شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رشتو رچبر، دروازه‌بان اسطوره‌ای فوتبال ترکیه بعد از نشان دادن علائم شدید بیماری کرونا به سرعت به بیمارستان منتقل شده و بعد از آزمایش از او مشخص شده که به ویروس کرونا مبتلا شده است.

رچبر ۴۶ساله که در ترکیه بسیار محبوب است در دوران فوتبالی خود درتیمهایی مثل فنرباغچه و بشیکتاش به دروازه‌بانی پرداخت و در دوره کوتاهی نیز راهی اسپانیا شد و پیراهن بارسلونا را به تن کرد. در زمان درخشش تیم ملی ترکیه در جام جهانی ۲۰۰۲ هم رچبر دروازه‌بان این تیم بود و در آن زمان در سراسر دنیا محبوبیت زیادی بدست آورده بود. رچبر نزدیک به دو دهه از دروازه تیم ملی کشورش دفاع کرده و با انجام ۱۲۰ بازی ملی رکورددار ترکیه است.

همسر رچبر، اشیل با انتشار یک پست اینستاگرامی، ابتلای شوهرش به کرونا را تایید کرد و گفت او در حال حاضر در بیمارستان بستری بوده و در حال درمان است. او در این باره نوشت:" دلم می‌خواست خبر بهتری به شما بدهم ولی باید واقعیت را شفاف بگویم. با تاسف، همسر من در بیمارستان بستری شده و تشخیص پزشکان ابتلای او به کرونا بوده".

همسر رشتو رچبر در ادامه پست خود نوشت:" همه چیز عادی بود که ناگهان او علائم کرونا را نشان داد. ما هنوز شوکه هستیم. ما لحظات خیلی مهم و سختی را سپری می‌کنیم. از همه می‌خواهم محتاط باشند و احترام را رعایت کنند. تست کرونای من و پسر و دخترم منفی بوده. رشتو الان در بیمارستان بستری است و ما نمی‌توانیم به دیدنش برویم".

بیشتر بخوانید:

شوچنکو: بحران کرونا مانند فاجعه اتمی چرنوبیل است

ستین: بازی تاج و تخت می‌بینم و آشپزی می‌کنم

 

 

تگ ها


ویروس کرونا ترکیه کرونا فوتبال جهان کرونا ویروس فوتبال