بستن توئیتر برای فرار از شنیدن توهین! (عکس)

سامو کاستیخو، وینگر میلان، حساب توئیتر خود را پس از توهین های مکرر هواداران این تیم غیرفعال کرد....

به گزارش "ورزش سه"، از ابتدای تابستان به نظر می رسد سامو کاستیخو، بازیکن اسپانیایی روسونری این تیم را ترک کرده و راهی ختافه شود، اما در نهایت توافق خاصل نشد تا تیم لالیگایی یاکوب جانکتو را از سامپدوریا به خدمت بگیرد. به نظر می رسید میلان هشت میلیون یورو برای فروش سامو کاستیخو درخواست کرده و قصد داشت در صورت جدایی این بازیکن برای جذب یک مدافع راست جدید اقدام کند.

در روزهای اخیر برخی از هواداران روسونری سامو کاستیخو را در شبکه های اجتماعی مورد توهین هدف قرار داده و از او خواسته بودند این باشگاه را ترک کند. البته برخی این خواسته خود را بسیار تند و توام با توهین مطرح کردند و این در نهایت سامو کاستیخوی ۲۶ ساله مجبور شد حساب توییتر خود را احتمالا به صورت غیرموقت غیرفعال کند. این بازیکن که در تابستان ۲۰۱۸ در معاوضه ای کارلوس باکا از ویارئال به میلان پیوست، در این مدت قادر به برآورده کردن انتظارت نبوده و هرگز به بازیکنان محبوبی در بین هواداران تبدیل نشده است.

البته بعد از رخ دادن این اتفاق تعدادی دیگر از هواداران میلان با استفاده از هشتگی با نام این بازیکن به حمایت از وینگر اسپانیایی روسونری پرداخته و به نوعی از او دلجویی کردند. قرارداد کاستیخو در ژوئن سال ۲۰۲۳ به پایان می رسد و او در این مدت در ۱۰۸ بازی ۱۰ گل  به ثمر رسانده و ۱۳ پاس گل نیز ارسال کرده است.

تگ ها


آث میلان فوتبال جهان آث میلان سری آ فوتبال