بسته خبری اختصاصی مدال/از اتهام به کی روش تا برند نامشخص البسه تیم ملی

برخی هواداران پرسپولیس معتقدند که کارلوس کی روش و دستیارانش در تیم ملی درصدد هستند تا علیرضا بیرانوند به هرنحوی که شده لژیونر شود ......

برخی هواداران پرسپولیس معتقدند که کارلوس کی روش و دستیارانش در تیم ملی درصدد هستند تا علیرضا بیرانوند به هرنحوی که شده لژیونر شود.
در مجموعه مدال تلاش خواهیم کرد تا روزانه در چند نوبت اخبار اختصاصی این مجموعه را که در طول روز بر روی اپلیکیشن و سایت مدال قرار گرفته را در قالب بسته‌های خبری در اختیار مخاطبین قرار دهیم. خلاصه‌ای از آخرین اخبار اختصاصی امروز مجموعه مدال به شرح زیر است:
█علی کریمی با نگه داشتن تیم سپیدورد در لیگ برتر در واقع برای مردم رشت مصداق بارز یک جادوگر و بسیار محبوب شد. در فصل جاری، تیم سپیدورد در 5 هفته ابتدایی بدون حضور علی کریمی 4 باخت، یک تساوی، 14 گل خورده و 2 گل زده را در کارنامه داشت و کریمی هفته ششم با این تیم در خانه موفق شد یک امتیاز ارزشمند را از صنعت نفت آبادان گرفته و گلی دریافت نکند. کریمی طی روزهای گذشته در پی سر و سامان داده به اوضاع تیم رشتی بوده و درواقع شاید تعطیلات لیگ به این تیم بسیار کمک کرد. باید دید جادوی کریمی در رشت ادامه می یابد و این سرمربی بار دیگر موفق می شود تیم سپیدرودی که در تمام ماه های گذشته غرق در بحران بود را در لیگ برتر نگه دارد یا خیر.
█با گذشت سه روز از اردوی تیم ملی، شایعات عجیبی پیرامون کارلوس کی روش پرتغالی در فضای مجازی، دست به دست می شود. برخی می نویسند که کی روش و دستیارانش در اردوی تیم ملی مدام درصدد این هستند تا به هرنحوی که شده نظر بیرانوند را برای جدایی از پرسپولیس در نیم فصل جذب کنند و او را به لژیونر شدن ترغیب می کنند.
█در اقدامی عجیب در حالی که فدراسیون فوتبال کارفرماست و آل اشپورت ایت مسئله را پذیرفته اما کارلوس کی روش کماکان زیر بار همکاری با این برند نرفته و مشحص نیست که تکلیف البسه تیم ملی در نهایت به کجا می رسد.
█محمد تقوی بازیکن اسبق استقلال و تیم ملی ایران امشب وارد تبریز شد و شنبه با باشگاه تراکتورسازی قرارداد می بندد. او و امیر حسین پیروانی دستیاران توشاک خواهند بود

تگ ها


فوتبال