بسته خبری اختصاصی مدال/از قول مساعد وزیر ورزش به فدراسیون فوتبال تا تلاش سرخابی‌ها برای جلب رضایت طلب‌کاران در دقیقه 90

به رغم عدم صدور مجوز از جانب بانک مرکزی، وزارت ورزش قول مساعدت به فدراسیون فوتبال در تامین ارز داده است ......


به رغم عدم صدور مجوز از جانب بانک مرکزی، وزارت ورزش قول مساعدت به فدراسیون فوتبال در تامین ارز داده است.
در مجموعه مدال تلاش خواهیم کرد تا روزانه در چند نوبت اخبار اختصاصی این مجموعه را که در طول روز بر روی اپلیکیشن و سایت مدال قرار گرفته را در قالب بسته‌های خبری در اختیار مخاطبین قرار دهیم. خلاصه‌ای از آخرین اخبار اختصاصی عصر امروز مجموعه مدال به شرح زیر است:

تیم ملی و لژیونرها:
█ مدال همچنین امروز گزارشی به بهانه سالروز تولد سه ستاه فوتبال ایران، ناصر محمدخانی، جواد نکونام و سامان قدوس منتشر کرده است.
█ ابهامات یک انتصاب در تیم ملی؛ آیا همکار جدید کی روش زبان انگلیسی بلد است؟
█ علی قربانی در نخستین حضور خود در ترکیب اسپارتاک اسلواکی موفق شد در یک نیمه حضور در زمین، 3 پاس گل بدهد و زمینه‌ساز پیروزی 9 گله تیم خود شود.
█ محمدرضا خانزاده که در پی ضربه  طارمی به مچ پایش مصدوم شده  باید 2 هفته دیگر فیزیوتراپی و استراحت کند و به همین دلیل از همراهی تیم ملی در بازی با ازبکستان بازمانده
█ مهدی تاج که پیش از این قرار بود به منظور حضور در یک سمینار صنعت فوتبال راهی ترکیه شود احتمالا به منظور تامین منابع مالی برای تیم ملی در تهران خواهد ماند.
█ به رغم عدم صدور مجوز از جانب بانک مرکزی برای تخصیص ارز دولی به فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش قول مساعدت به فدراسیون فوتبال در این زمینه داده است.

* پرونده دیدار دوستان ایران و آرژانتین همچنان باز است.

* تیم ملی با هواپیمایی که یک سوم آن خالی خواهد بود راهی ازبکستان می شود.

استقلال:
█ خطیر:رای را می شکنیم/این نوع قهرمانی برای پرسپولیسی‌ها جداب نیست
█ معاون باشگاه استقلال ضمن تایید خبر مدال: برخلاف اخبار منتشره چون یازالده حکم قطعی نگرفته خطری باشگاه  را تهدید نمی‌کند
█ منابع مدال خبر داده‌اند که دلیل اصلی تعویق دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان درخواست وینفرد شفر برای در اختیار داشتن سه بازیکن ملی‌پوش در این دیدار بوده است.
█ قرارداد یک ساله با ساناک و تمایل شفر به بازگشت وی به استقلال اصلی‌ترین دلایل چراغ قرمز باشگاه استقلال به مجیدی و جباری به شمار می‌رود.
█ مدیر باشگاه استقلال هفته آینده به منزل زنده یاد منصور پورحیدری خواهد رفت.

*علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال برای شکایت این باشگاه بخاطر رای سوپر جام راهی سوئیس شده است.

پرسپولیس:
█  یک مقام آگاه باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با مدال عنوان کرد: قرار است تا قبل از ظهر فردا از طریق اسپانسر به باشگاه پول تزریق شود و تا پایان وقت اداری نیز پول طلبکاران نیز از این بودجه پرداخت شود.
█ باشگاه پرسپولیس هنوز موفق به جلب رضایت محمدامین آرام‌طبع نشده و کار دشواری برای تسویه طلب این بازیکن تا موعد مقرر AFC خواهد داشت.

شهرستان‌ها:
█ به رغم حضور مالک جدید در پدیده، یحیی گل‌محمدی به دلیل عدم حل مشکلات مالی این تیم همچنان در تمرینات پدیده حضور نمی‌یابد.
█ امروز در مدال گزارشی در رابطه با نود ارومیه، حریف پرماجرای پرسپولیس در جام حذفی منتشر شده است.
█ تیم فوتبال پدیده خراسان عصر امروز در دیداری تدارکاتی در زمین تمرینی منزل آباد مشهد به مصاف تیم نادی البحری عراق رفت و با ارائه یک بازی دلچسب تیم حریف را با ۷ گل در هم کوبید

تگ ها


فوتبال