بسته خبری بازی‌های آسیایی جاکارتا

در بسته خبری منهای فوتبال نگاهی داریم به مهم ترین اخبار امروز در حوزه والیبال، بسکتبال، رزمی و ......

در بسته خبری منهای فوتبال نگاهی داریم به مهم ترین اخبار امروز در حوزه والیبال، بسکتبال، رزمی و...
به گزارش خبرنگار مدال، رقابت ها و نتایج نمایندگان کشورمان در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا از مهم‌ترین خبرهای منهای فوتبال بوده که در بسته خبری امروز می‌خوانید:

بازی‌های آسیایی جاکارتا

_ محسن شادی نماینده ایران در روئینگ تک نفره سبک وزن مردان دوم و راهی شانس مجدد شد و نازنین ملایی نیز به فینال رسید.

_ سهراب مرادی، بهداد سلیمی و سعید علی حسینی در استارت لیست نهایی رقابتهای وزنه برداری بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا پالمبنگ، در صدر وزن خود قرار گرفتند.

_ امیر محمد نکونام به فینال تفنگ بادی 10 متر بازی‌های آسیایی صعود کرد.

_ مرحله گروهی مسابقات شمشیربازی سابر زنان در حالی از صبح امروز (دوشنبه) آغاز شد که برگزاری این بازی‌ها تحت تاثیر مشکل قطعی برق قرار داشت. در جریان مسابقات و در عرض کمتر از 30 دقیقه، چهار بار برق سالن به صورت پی در پی قطع شد.

_ بانوی تنیس باز ایران از جدول انفرادی بازی های آسیایی2018 حذف شد.

_ تیم ملی تیروکمان که با 13 کماندار در هجدهمین دوره بازیهای آسیایی جاکارتا شرکت کرده است که فردا سه‌شنبه 30 مرداد کمانداران ریکرو زنان و مردان در مرحله مقدماتی به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

_ حسین زنجانیان رکابزن ملی پوش ایران در مرحله مقدماتی ماده دانهیل دوچرخه سواری کوهستان هفتم شد.

_ در دومین روز مسابقات تالوی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، دو تالوکار تیم بانوان ایران با قرار گرفتن در جایگاه‌های ششم و نهم از کسب مدال باز ماندند.

_ رضا اطری آزاد کار ۵۷ کیلویی تیم ملی کشتی ایران که به مدال برنز بازی‌های آسیایی جاکارتا رسیده درباره این عنوان گفت: خدا را شکر که مدال گرفتم و شرمنده مردم نشدم.

_ تیم ملی کبدی دختران ایران در دومین بازی مرحله گروهی بازی های آسیایی ۲۰۱۸ مقابل بنگلادش به برتری رسید.

_ الهه احمدی و آرمینا صادقیان به فینال ماده تفنگ بادی 10 متر بازی های آسیایی 2018 راه یافتند.

_ رئیس فدراسیون کبدی با ابراز رضایت از نتایج تیم های ایران گفت: مدالی جز طلا ما را خوشحال نمی کند.

_ ملیکا میرحسینی تکواندوکار وزن ۶۷- کیلوگرم تیم بانوان دومین پیروزی هوگوپوشان ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا را کسب کرد.

_ علیرضا عمیدی یکی از سه نماینده رشته پاراگلایدینگ کشورمان به جمع ۵ نفر برتر راند اول این رشته راه یافت.

_ در رقابتهای شنای بازی‌های آسیایی وقتی نوبت به مراسم اهدای مدال طلا به سون یانگ، شناگر چینی رسید، میله‌ی پرچم در زمان پخش سرود ملی چین سقوط کرد تا بازی‌های آسیایی جاکارتا شاهد مضحکترین اهدال مدال تاریخ باشد.

_ کمیته ملی المپیک ژاپن، 4 بازیکن تیم ملی بسکتبال این کشور را به دلیل انجام رفتار غیر اخلاقی از جمع ملی پوشان اخراج و به ژاپن برگردانده شدند.

_ اعضای تیم ملی والیبال ایران با بدرقه رئیس و دبیر فدراسیون بامداد امروز (دوشنبه) راهی محل برگزاری بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ شدند.

_ مراسم بدرقه تیم ملی والیبال در حالی انجام شد که کاپیتان تیم ملی با لباسی متفاوت نسبت به سایر بازیکنان راهی فرودگاه شد.

_ نمایندگان کمیته بین‎المللی المپیک (IOC) در حاشیه بازی‎های آسیایی، دعوت رسمی «توماس باخ» را برای انجام یک دیدار و گفتگو در شهریورماه سال جاری را به وی ابلاغ کردند.

_ رئیس کمیته ملی المپیک گفت: آن چیزی که دیشب در سالن کشتی جاکارتا اتفاق افتاد نماد غرور ملی و غیرت یک ملت بود.

_ در حالی که مسابقات کیوروگی تکواندو در حال برگزاری بود، ناگهان سیستم امتیازدهی خراب شد تا مسابقه هوگوپوشانی که در شیاپ‌چانگ حضور داشتند، برای مدت طولانی نیمه کاره رها شود.

_ الهه احمدی در ماده تفنگ بادی ۱۰ متر بازی های آسیایی ۲۰۱۸ در رده هفتم ایستاد.

_ آرمینا صادقیان کوچکترین عضو کاروان ایران در بازی‌های آسیایی با امتیاز ۲۰۶.۳ در این ماده چهارم شد و دستش از مدال کوتاه ماند.
_ مجتبی عابدینی د علی پاکدامن با کسب پیروزی های لازم به جمع سی و دک سابریست برتر بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی راه یافتند.
_ تیم سپک تاکرا مردان ایران دومین بازی خود را در بازیهای آسیایی به هند واگذار کرد.

تگ ها


بازی‌های آسیایی 2018 المپیک