بسته خبری فوتبال ایران/ بازگشت آزمون به تیم ملی

در آستانه بازی با بولیوی نام آزمون دوباره در لیست تیم ملی قرار گرفته؛ در اینباره صفحه اینستاگرامی منتسب به مهدی تاج خبر داد آزمون برای بازی روز 24 مهر ماه به تیم ملی برمی گردد ......

در آستانه بازی با بولیوی نام آزمون دوباره در لیست تیم ملی قرار گرفته؛ در اینباره صفحه اینستاگرامی منتسب به مهدی تاج خبر داد آزمون برای بازی روز 24 مهر ماه به تیم ملی برمی گردد.

در مجموعه مدال تلاش خواهیم کرد تا روزانه در چند نوبت اخبار فوتبال ایران را که در طول روز بر روی اپلیکیشن و سایت مدال قرار گرفته را در قالب بسته‌های خبری در اختیار مخاطبین قرار دهیم. خلاصه‌ای از آخرین اخبار فوتبال امروز مجموعه مدال به شرح زیر است:

اخبار تیم ملی و لژیونرها:
 █ کی‌روش شب گذشته در نشست با تاج مشکلات سردار آزمون را به وی منتقل کرد و رئیس فدراسیون نیز قول مساعد داد تا همه گونه کمک و شرایط را برای حضور آزمون در اردوی تیم ملی انجام دهد.
█ در آستانه بازی با بولیوی نام آزمون دوباره در لیست تیم ملی قرار گرفته؛ در اینباره صفحه اینستاگرامی منتسب به مهدی تاج خبر داد آزمون برای بازی روز 24 مهر ماه به تیم ملی برمی گردد.
█ لس آنجلس تایم: مسئولان فدراسیون فوتبال مکزیک درصدد هستند با کارلوس  کی روش برای هدایت تیم ملی این کشور به توافق برسند.
█کریم انصاری‌فرد برای حضور در اردوی تیم ملی بامداد امروز وارد ایران شد. لژیونر کشورمان عصر امروز با حضور در پک خود را به کادر فنی تیم ملی معرفی خواهد کرد.
█علیرضا جهانبخش وینگر راست تیم ملی بعد از بازی با وستهام سریعا انگلیس را ترک کرد تا به اردوی تیم ملی ملحق شود. علیرضا بامداد امروز به تهران رسید و در حال حاضر مشغول استراحت است. او امروز بعد از ظهر هم در ساختمان پک حاضر می شود تا ریکاوری کند.
اخبار استقلال:
█ مظلومی عضو کمیته فنی باشگاه استقلال: پیشنهاد دادیم شفر عضو کمیته فنی استقلال شود/حسینی، رحمتی را الگو قرار دهد/جباری هنوز هم می‌تواند بازی کند
█روشن: متوجه دلیل تعویض‌های شفر در بازی با نفت مسجدسلیمان نشدم|شفر حرف‌های کمیته فنی را قبول نخواهد کرد
█ قوى سید حسین حسینی، روزبه چشمی، ووریا غفوری، آرمین سهرابیان، علی کریمی و پژمان منتظری ملی پوشان استقلال برای حضور در تمرینات تیم ملی به تهران برگشتند.
█زکی‌پور: دو خطا کردم و دو کارت زرد گرفتم|هیچ جای دنیا چنین کاری نمی‌کنند!
█خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال: حسینی قصد جدایی داشت باید با مسئولان باشگاه مطرح می‌کرد نه در رسانه‌ها

اخبار پرسپولیس:
█ حاجی‌بیگی عضو هیأت مدیره باشگاه #پرسپولیس: برانکو شرایط مالی پرسپولیس را درک می‌کند و از او ممنونیم/همه بازیکنان برای بازی با السد قطر همدل شدند و وحدت خوبی در تیم حاکم بود.
█ بیرانوند: السد در بازی برگشت چیزی برای از دست دادن ندارد و نباید غرور داشته باشیم. #برانکو همیشه برای تیم ما قوت قلب است، امیدوارم که با پرسپولیس به قهرمانی لیگ قهرمانان دست پیدا کنم.
█قرعه‌کشی لیگ قهرمانان ۲۰۱۹ آسیا که اول آذر ماه برگزار می‌شود، با تغییراتی روبرو خواهد بود؛ یکی از این تغییرات این است که دیگر نام تیم‌ها از گلدان و گوی خارج نمی‌شود و به این ترتیب نام کشور‌ها جایگزین شده است.
█بنابر اعلام کادر پزشکی، شجاع خلیل‌زاده امروز یکشنبه در محل تمرین حضور پیدا کرد و با توجه به عوارض سرماخوردگی، از تمرین معاف شد و برای استراحت، محل تمرین را ترک کرد تا بهبودی وی تسریع شود. کادر پزشکی همچنین درباره امید عالیشاه اعلام کرد وی با تشخیص پزشک متخصص برای MRI  مجدد اقدام کرد و به همین دلیل منتظر پاسخ این تصویربرداری درباره اعلام نظر قطعی برای روند درمان هستند.

اخبار شهرستان‌ها:
█ مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی:پیشنهاد ۱۲ میلیاردی به انصاری فرد صحت ندارد. همچنین صحبتی درباره جذب این بازیکن در باشگاه مطرح نشده است. ما در لیست بازیکنان خود جای خالی داریم، اما بعید می‌دانم انصاری فرد را به خدمت بگیریم.
█ آرش افشین مهاجم اهوازی که چند روزی در تمرینات سپیدرود شرکت کرده بود مورد تایید علی کریمی قرار نگرفت ودیپورت شد.

تگ ها


فوتبال