بسته خبری فوتبال ایران/ دعوت فدراسیون از باشگاه‌ها

فدراسیون فوتبال با ارسال نامهای از مسئولان و سرمربیان باشگاهها برای دیدار تیم ملی برابر ترینیداد و توباگو دعوت کرد ......

فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای از مسئولان و سرمربیان باشگاه‌ها برای دیدار تیم ملی برابر ترینیداد و توباگو دعوت کرد.

در مجموعه مدال تلاش خواهیم کرد تا روزانه در چند نوبت اخبار فوتبال ایران را که در طول روز بر روی اپلیکیشن و سایت مدال قرار گرفته را در قالب بسته‌های خبری در اختیار مخاطبین قرار دهیم. خلاصه‌ای از آخرین اخبار فوتبال امروز مجموعه مدال به شرح زیر است:

 

اخبار تیم ملی و لژیونرها:

 █الهیار صیادمنش و مهدی قائدی دو بازیکنی هستند که در 2 روز اول اردوی تیم امید حضور نداشتند و در استقلال تمرین های خود را پیگیری می کردند. این موضوع باعث شد که کادرفنی تیم امید دلخور بشود اما صیادمنش و قائدی قرار است از بعداز ظهر در اردوی تیم امید شرکت کنند تا حواشی که در این باره وجود داشت به پایان برسد.

█ ظهر امروز جلسه هماهنگی دیدار تیم‌های ملی ایران و ترینیداد و توباگو برگزار شد؛ بر همین اساس تیم ملی فوتبال ایران در دیدار فردا قرمز و تیم ترینیداد و توباگو سفید می‌پوشند.

█ فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای از مسئولان و سرمربیان باشگاه‌ها برای دیدار تیم ملی برابر ترینیداد و توباگو دعوت کرد.

█ فوریر، مربی ترینیداد و توباگو: شخصا خیلی خوشحال هستم که مقابل تیمی چون ایران بازی می‌کنیم. فکر می‌کنم برای آمادگی هر چه بیشتر جهت حضور در رقابت‌های گلدکاپ، داشتن این بازی‌های دوستانه مفید است. رفاقت و سرعت تیم بسیار خوب است و مطمئنم که مقابل ایران یک نمایش محکم را از تیم‌مان خواهیم دید.

█ علیرضا علیفر دیدار روز پنجشنبه تیم ملی ایران مقابل ترینیداد و توباگو را گزارش خواهد کرد.

█زلاتکو کرانچار پس از چند روز غیبت به علت مشکلات روادید خود، امروز در تمرینات تیم ملی امید حاضر شد.

 

اخبار استقلال:

█ فرشید اسماعیلی بعد از اینکه حدود 10 روز پیش با نظر شفر از حضور در تمرینات استقلال محروم شده بود امروز به تمرینات تیمش بازگشت.

█ خطیر: اگر رای دادگاه عالی ورزش صادر شود باید جام را برگردانند/نمی دانم چرا جام را به پرسپولیس دادند، اما پرسپولیسی‌ها باید جام را برگردانند و این موضوع واقعا برای پرسپولیس زشت است که جامی را که گرفتند دوباره پس بدهند.

█ مظلومی: کمیته فنی چه مشکلی می‌تواند با شفر داشته باشد؟/در مورد تیام و جپاروف بحثی نشده است

█فتح‌الله‌زاده:مزدک میرزایی 4 فینال استقلال در آسیا را فراموش کرده بود/وزیر نباید از یک تیم خاص طرفداری کند/باید هرچه زودتر خصوصی‌سازی در فوتبال صورت بگیرد

█مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر در واکنش به اعتراض باشگاه استقلال: هر رایی را که دادگاه عالی ورزش صادر کند اجرا می کنیم.

 

اخبار پرسپولیس:

█ گرشاسبی: برای جذب بازیکن منتظر برانکو هستیم/کسی اعلام رفتن نکرده است

█ جام قهرمانی سوپرجام فصل ۹۷-۹۶ امروز طی مراسمی در سازمان لیگ با حضور حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه ، کریم باقری مربی و سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس و پندر خمارلو و حسین خیبری از اعضای پرسپولیس به تیم قهرمان اهدا شد.

█فتاحی: این که با چه تیمی بخواهند در این مسابقه به زمین بروند در اختیار باشگاه پرسپولیس است اما اگر می خواهند با نفرات امید و یا جوانان بازی کنند ابتدا باید به سازمان لیگ مراجعه و برای آن ها کارت بازی در لیگ برتر را بگیرند.

█سروش رفیعی:واقعاً قرار شد مو‌های شجاع را بزنم. حیف شد که این اتفاق نیفتاد و پرسپولیس نتوانست قهرمان شود. خودم را آماده کرده بودم تا مو‌های او را بتراشم. حتی با خودم ماشین به ورزشگاه آورده بودم. فقط منتظر بودم تیم جام را بگیرد و سریعاً موهایش را بتراشم/این آخرین‌بار نیست که پرسپولیس به اینجا رسید. ان‌شا‌ءالله سال بعد این کار را انجام می‌دهم

 

اخبار شهرستان‌ها:

█ با وجود خبر سایت باشگاه ذوب‌‌آهن مبنی بر کنار گذاشتن نمازی؛ نمازی: من در حال رفتن بر سر تمرین هستم!!

█ تابش: سال دوم قرارداد ما با قلعه‌نویی توافقی است اما مذاکره او با استقلالی‌ها شایعه است

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال