بسته خبری فوتبال ایران/ طاهری: در سئول علیه ما دسیسه چیدند

لیست فرهاد مجیدی برای تیم امید، صحبت‌های طاهری و پست جدید ساکت مهم‌ترین اخبار روز فوتبال ایران است....

* با اعلام یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس علاوه بر مطالبات فصل قبل، مبلغ 20 درصد از پول فصل بعد برانکو تا روز دوشنبه پرداخت خواهد شد

* شایان مصلح، علیرضا بیرانوند، محمد نادری، علی علیپور، ماریو بودیمیر، بشار رسن و مهدی شریفی بازیکنانی هستند که احتمال دارد در تابستان از پرسپولیس جدا شوند و در عین حال احتمال سرخپوش ماندن همه این نفرات نیز کم نیست.

* علی اکبر طاهری: در طبقه چهارم سئول علیه ما دسیسه چیدند.

* محمدرضا ساکت به عنوان سرپرست تیم ملی فوتبال بزرگسالان ایران منصوب شد.امیر مهدی علوی به عنوان سخنگوی فدراسیون فوتبال منصوب شد.

* تجمع اعتراض‌‌آمیز هواداران نساجی مقابل استانداری به دلیل شرایط نامشخص تیم شهر خسته.

* فرهاد مجيدى نفرات مورد نظر خود براى اردوى تيم ملى اميد را به حميد استيلى اعلام كرد و اقدامات لازم به منظور دعوت از بازيكنان  صورت گرفت.

* فتح‌الله‌زاده: هواداران فشار بیاورند دوباره مثل گرو و نیومایر می آیند /رحمتی و حسینی بروند من باید دروازه بایستم/به فرهاد اعتماد می‌کردند ضرر نمی‌کردند/ اگر به جای فتحی بودم مدیریت بودجه و نقل و انتقالات را به منزوی می‌سپردم/ اگر رحمتی جدا شود و حسینی برود، فاجعه به وجود می‌آید!

* سعادتمند: بازگشت ابراهیمی و تیام رقم سرسام آوری می‌خواهد/برخی‌ها می گویند پاتوسی را فلان باشگاه عربی می خواهد و این امری طبیعی است. تلاش می کنیم پاتوسی را حفظ کنیم.

* فتحی :با وریا و علی کریمی صحبت کردیم اما نتیجه نهایی مشخص نیست/درباره پاتوسی نیز باید پرداختی صورت گیرد و با باشگاه کیپ تاون مذاکره می کنیم/با 3-4 بازیکن صحبت کردیم و هنوز نهایی نشده/با استراماچونی بحث مالی نداشتیم و بیشتر دغدغه او امکانات بود/با رحمتی صحبت می کنم.

 

تگ ها


بسته خبری بسته خبری مدال نقل و انتقالات پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال