بسته خبری فوتبال داخلی - ادعای جالب کی روش و تغییر مربی تراکتور

نگاهی خواهیم داشت به اخبار برگزیده ظهرگاهی امروز فوتبال ایران...
نگاهی خواهیم داشت به اخبار برگزیده ظهرگاهی امروز فوتبال ایران

به گزارش مدال ، آخرین خبرهای ظهرگاهی فوتبال ایران به شرح زیر است

 

ملی

*فدراسیون فوتبال ایران در راستای همکاری بیشتر با فدراسیون‌های قطر و چین قرارداد خواهر خواندگی امضا کرد تا همکاری بیشتری با فوتبال قطر و چین انجام شود.

*کی‌روش پنجشنبه به عنوان سرمربی کلمبیا معرفی می‌شود.سرمربی پرتغالی ده صبح  پنجشنبه به صورت رسمی هدایت تیم ملی  کلمبیا را بر عهده خواهد گرفت.

*نماینده خاورمیانه آل‌اشپورت: کی روش گفت خودم قرارداد را بستم، خودم هم کنسل می‌کنم!/کی روش هشدار داد بدون هماهنگی با من با کفاشیان مذاکره نکنید

*تاج :سرمربی تیم ملی می‌گفت با لبنان بازی کنیم/نمی توانستم کی‌روش را جریمه کنم، در قرارداد نیامده بود/مهاجرانی در کمیته فنی فدراسیون به ما کمک می کند و محمد حسن انصاری فرد هم در فوتسال

*ترابزون اسپور در شبی که وحید امیری را ۶۱ دقیقه و سیدمجید حسینی را به طور کامل در ترکیب خود داشت در بازی رفت جام حذفی مقابل اومرانیه اسپور به تساوی بدون گل رسید.

*تیم ملی فوتسال ایران بعد از برتری در بازی روز گذشته برابر صربستان با یک پله صعود در رده بندی جهانی، به رتبه پنجم رسید

تراکتورسازی

*مرزبان سرمربی نفت مسجد سلیمان هنگام ورود به استادیوم برای بازی با تراکتور در تبریز به شدت تشویق شد 

*مصطفی منطقی بعنوان مدیر رسانه ای جدید تراکتورسازی  منصوب شد.

* کنستانت برای هرچه سریعتر رسیدن به شرایط بازی تمرینات فشرده ای انجام می دهد. ستاره سابق آث میلان  برای اینکه بتواند آمادگی کافی برای حضور در ترکیب اصلی تراکتور  را پیدا کند شدیدا در حال تلاش و تمرین است، کنستانت که ۶ ماه بدون تیم بوده و لیکنز او را هنوز آماده نمی داند. 

*کاظم محمودی از کادرفنی تیراختور جدا شد/یکی از نزدیکان به باشگاه در این خصوص گفته: جرج لیکنز سرمربی بلژیکی تیم این حق را داشت که ترکیب کادرفنی را به دلخواه خود بچیند و از این رو، تصمیم بر این شد که محمودی از باشگاه جدا شود.