بسته خبری مدال از استارت رئال در لالیگا/ تحت تاثیر غیبت رونالدو

شاگردان لوپتگی که در سوپرکاپ اروپا شکست سختی خورده بودند، در دیدار دیشب مقابل ختافه با برتری موفق به کسب سه امتیاز این دیدار شدند ......

شاگردان لوپتگی که در سوپرکاپ اروپا شکست سختی خورده بودند، در دیدار دیشب مقابل ختافه با برتری موفق به کسب سه امتیاز این دیدار شدند. بازیکنان از همان ابتدای بازی نبض بازی را در دست گرفتند و در نهایت در دقیقه 20 بازی با ضربه سر به موقع دنی کاواخال دروازه حریف گشوده شد.
به گزارش خبرنگارمدال، حواشی این تیم و صحبت های بازیکنان رئال مادرید را در پایان این بازی در زیر می خوانید:

- آرانخا رودریگز : دلیل استقبال کم از بازی دیشب به دلیل ساعت بد این بازی در روز یکشنبه بود.

- کروس مقابل ختافه 116 پاس صحیح داد (98%). 
در 13 فصل اخیر هیچ کدام از  بازیکانن رئال با بالای 100 پاس در یک بازی لالیگا چنین آماری را ثبت نکرده است.

- خورخه والدانو : تيم لوپتگى وحشتناك مالكيت توپ را در اختيار دارد ، رئال مادريد الان قانع كنندست اما جذاب نيست، رئال فقط كاملا تحت سلطه ى بازى است.

- انريكه اورتيگو در خصوص جدايى يورنته گفت: ماركوس يورنته بازيكنى فوق العاده هست و براى هر تيمى وجودش ضروري می باشد، به نظرم به سختی اجازه خروج به او بدهند.

- وازكز یکصدمین پيروزي خود را با پيراهن رئال مقابل ختافه جشن گرفت. 138 بازی و 100 برد در کارنامه او در رئال مادرید ثبت شده است.

- مارکو: کریستیانو رفت ولی ما یک تیم فوق‌العاده داریم. بازی خوبی از خودمان به نمایش گذاشتیم.

-کارواخال: ما امسال می خواهیم قهرمان لالیگا شویم پس برای به دست آوردن آن باید سخت تلاش کنیم. وی همچنین درباره خرید مهاجم جدید گفت: "خرید مهاجم؟ ما الان 3 مهاجم داريم و در تيم حاضر هستند قرار نيست كه 18 تا مهاجم داشته باشيم."

- سوپر دپورته: پرز تمایلی به خرید رودریگو ندارد و با توجه به اطلاعات ما او دیگر خریدی نخواهد داشت.

- ماركا در خصوص تاثير كريستيانو در تیم نوشت: بازي ديشب 48446 تماشاگر داشت كه كمترين تعداد تماشاگر در برنابئو در 9 سال اخير بود.

- با گلزنی در دیدار دیشب, گرت بیل جایگاه خود در جمع ۳۰ گلزن برتر تاریخ رئال مادرید را بهبود بخشید.

- رئال مادريد مقابل ختافه : ٧٩٣ پاس، ٧٢۴ پاس صحيح، ٩١٪ دقت پاس، ٧٨٪ مالكيت توپ را ثبت کرد.

- دنی کارواخال دیشب بعد از ۴ سال در لالیگا گلزنی کرد.  گل ۴ سال پیش او مقابل اوساسونا هم مثل دیشب با سر و به صورت چیپ زده شده بود.

تگ ها


رئال مادرید لالیگا فوتبال