بسته خبری مدال از استقلال/ انصاری از آبی پوشان شکایت می کند؟

نگاهی به آخرین خبرها از آبی پوشان پایتخت... به گزارش سایت مدال، نگاهی ......

نگاهی به آخرین خبرها از آبی پوشان پایتخت...

به گزارش سایت مدال، نگاهی داشته ایم به آخرین خبرها از تیم استقلال.

- جپاروف استقلالی می‌ماند/درحالی که برخی منابع خبری مدعی شده اند که جپاروف به دلیل مشکلات خانوادگی بنا ندارد فصل آینده در ایران بازی کند، این بازیکن قرار است راهی ترکیه شود و همان‌جا بعد از توافق با استقلالی‌ها به اردوی تیم اضافه شود. این بازیکن حضورش تقریبا در استقلال قطعی است.
-سرنوشت عجیب مهاجم استقلال / انصاری شکایت می‌کند!/انصاری که با کنار گذاشته شدن از لیست مسافران ترکیه به صورت رسمی در لیست خروجی وینفرد شفر قرار گرفته از این تصمیم ناراحت است و امروز به فدراسیون فوتبال می‌رود تا برای دریافت مطالبات باقی مانده‌اش از این طریق اقدام کند.
-زمانی: نمره من به نقل و انتقالات استقلال 10 است! اصلا از این وضعیت راضی نیستم چون سرمربی تیم اولویتش حفظ شاکله اصلی تیم بود که تا الان این اتفاق نیفتاده است.
- شفر: استقلال را از جایگاهی تاریک به مکانی روشن رساندیم/ باید تیم قدرتمندتری بسازیم.
-شفر از ۶ ماه قبل به مديران استقلال گفته بود كه قرارداد اميد ابراهيمي پيش از جام جهاني بايد تمديد شود و به همين دليل او از جدايي اين بازيكن به شدت ناراحت و عصباني است!
-تيم استقلال امروز ساعت ۱۵ تهران را به مقصد استانبول ترك خواهد كرد تا اردوى پيش فصل خود را در اين شهر برگزار كند.
- پژمان منتظرى به تهران بازگشت/منتظرى براى استراحت راهى قطر شده بود كه در اين مدت بحث هايى هم در مورد حضور او در يك تيم قطرى به گوش مى رسيد/منتظری امروز براى ادامه همكارى با استقلال نشستى را با مديران باشگاه برگزار می کند.
-حسن روشن: آقای باجناق «زیرزیرکی» پدر استقلال را درآورده است!/افتخاری فقط امضا می کند!/ هر روز خبرهای نگران کننده می‌شنویم، البته برای این آقایانی که در این باشگاه دودستی میز و صندلی خود را چسبیدند این خبرها نگران کننده نیست!مگر این آقایان نگران هم می‌شوند؟!

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال