بسته خبری مدال از استقلال/ ثبت قراردادها فردا در هیئت فوتبال

گفته میشود که باشگاه استقلال طی امروز یا فردا قرارداد بازیکنان خود را در هیئت فوتبال ثبت خواهد کرد ......

گفته می‌شود که باشگاه استقلال طی امروز یا فردا قرارداد بازیکنان خود را در هیئت فوتبال ثبت خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار سایت مدال، استقلال طی امروز یا فردا قرارداد بازیکنان خود را در هیئت فوتبال ثبت می کند تا مشکلی برای حضور در لیگ برتر نداشته باشند

_گفته مى شود مسئولین استقلال به زودی باب مذاکره مستقیم و رسمی را با مدیران باشگاه ذوب‌آهن باز کرده و امیدوارند تا قبل از پایان نقل و انتقالات تابستانی تبریزی را به خدمت بگیرند.

_مامه بابا تیام بر اساس بلیطی که باشگاه استقلال برای او تهیه کرده بود، باید امروز ساعت ۱۳:۵۰ با پرواز شماره ۸۷۰ ترکیش ایرلاین وارد تهران شد 

_نصیرزاده: برخی از بازیکنان استقلال در تیم ملی بودند و طبق نظر مربیان تیم ملی باید ۱۴ روز استراحت می‌کردند، شاید این قضیه باعث شده جریمه میلیاردی آبی‌ها  را نادیده گرفته شود

_ زرینچه: قطعا یکی از جام های لیگ هجدهم برای استقلال است. استقلال ، استقلال است چه با تیام چه بدون تیام

_قرار است باشگاه استقلال طي امروز يا فردا براي ثبت قرارداد بازيكنان خود در هيات فوتبال اقدام کند

_زمانی: ما قطعا درباره این رأی کوتاه نمی‌آییم. اگر کمیته استیناف هم حق استقلال را ندهد، خودم در جلسه هیئت مدیره این موضوع را مطرح می‌کنم که در مسابقات (لیگ و جام حذفی) شرکت نکنیم و از رقابت‌ها کناره‌گیری کنیم. 
مگر جرأت داشتند استقلال را جریمه کنند؟!

_معاون باشگاه ترابزون به تهران سفر کرد تا در مذاکره حضوری تکلیف قرارداد حسینی روشن شود. در این مذاکره حضوری احتمال حل دوستانه ماجرا بیشتر شده تا دو باشگاه درگیر شکایت‌های زمان‌بر در فیفا نباشند.

_سهرابیان به دلیل مصدومیت روز گذشته به صورت اختصاصی تمرین کرد و حضور او در بازی هفته اول قطعی نیست

_رئیس کمیته فنی باشگاه استقلال: آقایان رای را صادر کردند که از نظر قانونی درست نیست و ظلم و دسیسه علیه باشگاه استقلال محسوب می‌شود.

_تیام و جباروف برخلاف صحبت سرپرست باشگاه فعلا به ایران نیامده‌اند. تکلیف این 2 بازیکن که تا الان قرارداد خود را با استقلال تمدید نکردند امروز (چهارشنبه) مشخص می‌شود.

_امکان این که باشگاه استقلال در قبال دریافت وجهی از قرارداد حسینی رضایت کامل خود را ابراز داشته و از شکایت به فیفا صرف نظر کند وجود دارد. 

_زمانی: فدراسیون و سازمان لیگ بزرگ‌ترین ظلم را به استقلال کردند. هواداران استقلال نگران صحبت‌های شفر نباشند

_وینفرد شفر ساعت ۱۴ روز پنجشنبه در نشست خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران خواهد بود

_الهیار صیادمنش بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال سایپا که با عقد قراردادی به تیم استقلال پیوسته بود امروز مشکلش حل شد و می‌تواند از فصل جدید برای آبی‌پوشان به میدان برود. پیش از این باشگاه سایپا مدعی بود صیادمنش همچنان بازیکن این باشگاه است و نمی‌تواند برای استقلال بازی کند.

_باشگاه استقلال دیروز نامه‌ای را به باشگاه ترابزون فرستاد تا مسئله قرارداد حسینی دوستانه حل شود و پیش از این نامه، معاون باشگاه ترابزون به تهران سفر کرده بود تا به حل دوستانه مسئله کمک کند. اما امیرحسین فتحی قرار مذاکره با معاون ترابزون تنظیم نکرده و معلوم نیست استقلال دنبال چه راهکاری است.

_آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌‌آهن: در ماجرای تبریزی ۷۰۰ میلیون به استقلال تخفیف دادیم، آنها تا شنبه مهلت دارند.

_وریا غفوری بعد از درمان چند روزه حالا مشکلی برای حضور در تمرینات استقلال ندارد  و اگر مشکلی به وجود نیاید از امروز در تمرینات آبی پوشان شرکت خواهد کرد.

_امروز مدیربرنامه های روزبه چشمی جلسه ای با امیرحسین فتحی برگزار کرد و در آن سرپرست باشگاه استقلال قول داد که خواسته های این بازیکن برآورده می شود و روز شنبه قرارداد جدید او امضا می شود.

_ استقلال با سید مجید حسینی توافق کرده تا در ازای مبلغی قابل قبول رضایتنامه او را برای انتقال به ترابوزان اسپور صادر کرد

_با اعلام فتحی سرپرست جدید باشگاه استقلال قرارداد علی قربانی مهاجم فصل گذشته این تیم به زودی تمدید می شود

_مامه بابا تیام که قرار بود ظهر امروز به تهران بیاید اما این اتفاق تاکنون رخ نداد و گفته می‌شود تعدادی دلال مهاجم سنگالی را از بازگشت به استقلال منصرف کرده‌اند.

_سجاد آقایی امروز در جلسه اي با شفر و مديريت باشگاه استقلال در اين تيم ماندني شد.

_باشگاه استقلال رسما مبلغ صدور رضایت‌نامه سیدمجید حسینی را ۷۰۰ هزار دلار اعلام کرد

_مارک شرمن امشب با نماینده باشگاه استقلال و فردا نیز با فتحی و شفر جلسه خواهد داشت

_استقلال برای فصل جدید سرور جپاروف را می خواهد اما نه با قرارداد سه ساله!
یکی از مسئولان باشگاه استقلال با بیان این مطلب گفت: ما جپاروف را می خواهیم اما با قرارداد یک ساله.

تگ ها


اخبار روز المپیک