بسته خبری مدال از تیم پرسپولیس/ قیمت بلیت های بازی با نفت مشخص شد

پرسپولیس تا ساعاتی دیگر به مصاف نفت مسجد سلیمان می رود و این در حالی است که قیمت بلیت این دیدار مشخص شده است ......

پرسپولیس تا ساعاتی دیگر به مصاف نفت مسجد سلیمان می رود و این در حالی است که قیمت بلیت این دیدار مشخص شده است.

به گزارش خبرنگار مدال، نگاهی داشته ایم به آخرین خبرها از سرخپوشان پایتخت؛

-روزنامه الشرق نوشت که فدراسیون فوتبال قطر جلسه ای را با مسئولان دو باشگاه الدحیل و السد پیش از دیدار با پرسپولیس و استقلال در لیگ قهرمانان آسیا برگزار کرد.
-باشگاه پرسپولیس در پیامی درگذشت زنده یاد عزت‌‌الله انتظامی را تسلیت گفت.
-علیپور:فقط به موفقیت پرسپولیس و کسب نتایج موفق فکر می کنم/در مقطع فعلی پیروزی و کسب امتیاز‌ها برای ما از نان شب هم واجب‌تر است به همین دلیل اصلاً دوست ندارم از آقای گلی حرفی بزنم
-ناصرابراهیمی:فکر نمی کنم کار سختی پیش‌روی پرسپولیس باشدبازیکنان نباید انگیزه نفت مسجدسلیمان را که قرار است در آزادی بازی کند و توانایی های خودشان را بروز دهند،دست‌کم بگیرند.
-بلیت فروشی بازی پرسپولیس و نفت مسجد سیلمان امروز در ورزشگاه آزادی انجام خواهد شد.
-قیمت بلیت‌های بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان؛قیمت بلیت‌های طبقه دوم ۸ هزار تومان و قیمت بلیت‌های طبقه اول این بازی بین ۱۰ تا ۲۰ هزار تومان خواهد بود.
-تركيب پرسپوليس مقابل نفت مسجد سليمان؛
 بیرانوند، ماهینی، حسینی، خلیل زاده، انصاری، رسن، کامیابی نیا، نوراللهی، عالیشاه، نعمتی، علیپور
-در صورت پرسپولیسی شدن آیمن حسین، این مهاجم بعد از صلاح حسن، هوار ملامحمد و بشار رسن، چهارمین بازیکن عراقی سرخ ها در لیگ برتر خواهد بود
-آیمن حسین،مهاجم عراقی که زمزمه هایی مبنی حضورش در پرسپولیس به گوش می رسدفصل گذشته در ۲۲ بازی برای النفط عراق به میدان رفته و ۱۱ بار موفق به گلزنی شده یعنی به طور میانگین هر دو بازی،یک گل
-مدیران باشگاه پرسپولیس به بازیکنان کادر فنی قول داده اند حدود ۲۰ درصد از قراردادهای فصل جاری را چند روز قبل از بازی رفت با الدحیل پرداخت کنند
-از قرار معلوم مسئولان پرسپولیس ابتدای شهریورماه پولی را دریافت می کنند که به واسطه آن خواهند توانست بدهی خود به بازیکنان را پرداخت کنند.
-گفته می شود که رامین رضاییان تصمیم گرفت در تیم فصل گذشته خود ادامه فعالیت دهد.
-پرسپولیس که در طول سه فصل اخیر بهترین خط حمله لیگ را در اختیار داشته اما اکنون این عنوان در دست سپاهان اصفهان است و شاگردان برانکو برای باز پس گیری اش،باید دروازه تیم ویسی را باز کنند.
-۱۲ سال پیش در چنین روزی؛ مصطفی دنیزلی به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس انتخاب شد.
-پرسپولیس برای سومین هفته پیاپی به مصاف تیم های خوزستانی می رود که حاصل آن در دو هفته گذشته 4 امتیاز بوده است.
-پرسپولیس در دیدار حساس هفته چهارم خود مقابل نفت مسجد سلیمان محکوم به پیروزی است، چرا که تنها در صورت کسب 3 امتیاز، می توانند با 10 امتیاز به صدر جدول بازگردد.
-گرشاسبی: از هواداران می‌خواهیم با حفظ هوشیاری خود از پرسپولیس حمایت کنند و اجازه ندهند اقدامات برخی به پرسپولیس لطمه بزند.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال