بسته خبری مدال از سوپرجام و خوان کمپر؛ جام خاص در نیوکمپ، دربی مادرید در استونی

......

 

مادریدی ها در استونی برای فتح سوپرکاپ و بارسا و بوکاجونیورز در جام خوان کمپر تلاش می کنند تا با فتح جام به استقبال فصل جدید بروند هر چند که بارسا اخیرا در مراکش سوپرجام اسپانیا را با غلبه بر سویا برد و شاگردان لوپتگی هم با برد قاطع مقابل میلان کاپ سنتی را بردند.
به گزارش مدال، نگاهی داشته ایم به اخبار مرتبط به دو بازی مهم امشب و آنچه در رسانه ها درباره ستاره های این دو تیم نوشته شده.


مارلون اجازه دارد تا به ایتالیا سفر کرده و  تست های پزشکی ساسولو را پشت سر بگذارد.

موسی واگوئه (بارسا ب)، به دلیل مصدومیت از پای راست، ۴ هفته از میادین دور خواهد بود.

ای اس پی ان گزارش داد مسی از فدراسیون آرژانتین خواسته یک سال به تیم ملی دعوت نشود و در آستانه کوپا آمریکا ۲۰۱۹ دوباره دعوت شود. دیروز عنوان شده بود او در مقطعی برای تیم ملی بازی نمی کند.

رابی کین (مهاجم  اسبق لیورپول):
مسی بزرگترین بازیکنی است که تا به حال دیده ام و از یک سیاره دیگر است، او فقط با خودش قابل مقایسه است البته که رونالدو هم بازیکن بزرگ و پر تلاشی است.

سوارز و ناهیتان ناندز ملی پوش اروگوئه اییه بوکا جونیورز پیش از آغاز دیدار با هم دیدار گرمی داشتند.

‍ موندو:
سیلسن پس از بازی نکردن در سوپرکاپ اسپانیا به فکر خروج از بارسا افتاده. رم او را به صورت جدی میخواهد اما مایل نبود مبلغی را که بارسا میخواهد را پرداخت کند (۶۰ میلیون فسخ). بارسا برای فروش سیلسن ۳۰ میلیون یورو می خواهد. اگر پیشنهادی برای یاسر وجود نداشته باشد او در بارسا ادامه کار می دهد.

کاشت درخت زیتون نماد صلح  در محوطه خارجی نیوکمپ توسط دنیل  آنخلیچی رئیس باشگاه بوکا در مراسمی انجام شد.

مارکا گزارش داد سرخيو راموس و ديگو گودين طى 28 دربى در مقابل هم قرار گرفتند و در همه رقابت ها بجز سوپر كاپ اروپا كه مقابل هم قرار می گیرند. راموس 11 برد داشته و گودين 7 برد.

اوندا سرو نوشت که تیبو کورتوا و لوکا زیدان دروازبان آنی هستند که از لیست بازی امشب خط خواهند خوردند. آنها امروز به دور از تیم در کمپی تمرینی در استونی تمرین کردند.

‍ مارکا امروز هم در خبری اعلام داشت تا الان نه رئال و به اتلتيكو برنامه اى براى جشن قهرمانى ندارند و هر دو تيم بخاطر لاليگا وقتى برای جشن گرفتن ندارند و جشن بعد بازى انجام و تمام خواهد شد.

در صورتى كه رئال قهرمان شود هم روز شنبه جام به برنابئو آورده مي شود و نمادین تقديم هواداران خواهد شد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال