بسته خبری مدال از فوتبال اروپا؛ نقره داغ شدن ایگواین، ابقای سولاری در مادرید

......

 

همکاری یوونتوس و آدیداس برای کمک به سازمان جهانی حمایت از کودکان؛ آدیداس کیت های دوم یوونتوس را با لقب و نماد بازیکنای یووه تزئین کرده و درآمد حاصل از فروشش را جهت حمایت کودکان به سازمان بین المللی حامی کودک، ارائه خواهد داد.

گونزالو ایگواین مهاجم آرژانتینی میلان به دلیل اخراج در دیدار مقابل یوونتوس، دو جلسه از همراهی تیمش محروم و دیدار برابر لاتزیو و پارما را از دست داد.

وین رونی برای انجام آخرین بازی ملی‌اش، به اعضای تیم ملی انگلیس ملحق شد.

سال پيش در چنين روزى فاجعه فوتبال ايتاليا رقم خورد و آتزورى از رسيدن به جام جهانى روسيه بازماند.

آ اس: مصدومیتی دیگر برای اتلتیکو
دیگو کاستا ۱۱ روز قبل از تقابل با بارسلونا در پاش کبودی داره و احساس ناراحتی می کند.

ال چرينگيتو: فرناندو فليسويچ ايجنت الكسيس سانچز اين مهاجم ٢٩ ساله رو به رئال مادريد پيشنهاد داده.

گل: بیل با سرعت 36.9 کیلومتر بر ساعت چهارمین بازیکن پرسرعت جهان است.

آ اس: ديگو گودين كاپيتان و مدافع با تجربه اتلتيكو مادريد به علت مصدوميت سه تا چهار هفته از ميادين دور است و بازى با بارسلونا را از دست خواهد داد.

آنايس مارتى (La porteria): مارك بارترا بازيكن سابق بارسا و فعلى بتيس قبل از عقد قرارداد با دمبله به بارسلونا اطلاع داده بود كه او یک بازیکن بسیار خوب است، اما مراقب رفتار او باشید.

پیکه: گل خوردن برای بارسلونا طبیعی است. ما از وجود مشکلات آگاهیم و می دانیم گلهای زیادی دریافت کرده ایم. اما ما با خاطر فلسفه حمله ای تقریبا هرگز تیمی نبوده ایم که کمترین گل خورده را داشته باشیم، اما می دانیم که باید بهتر شویم.

اینیستا: «اى کاش می‌توانستم 10 سال دیگر در بارسلونا بازی کنم؛ رفتن نیمار به رئال مرا ناراحت نمی کند چون اتفاقاتی که باید رخ بدهند، می دهند. رئال تقویت می شود و بارسا هم بازیکنان بی نظیری دارد که به دنبال همه جام ها هستند.»

کیه لینی: من هرگز مانند جیجی یا سایر کاپیتان‌ها نخواهم بود. من خیلی خوش‌شانس هستم که با آنها بودم اما من بر اساس شخصیت خود کاپیتانی می‌کنم. با تلاش می‌توانید حتی در سن ۳۴ سالگی یا هر سنی در زمین بازی کنید. من این را از خیلی از بازیکنان یاد گرفتم نه تنها از جیجی.

کیه‌لینی: تیم ملی ایتالیا مهم‌تر از یوونتوس است.

دومنیکو دی کارلو به عنوان جانشین ونتورا، سرمربی کیه‌وو شد.

کونته در واکنش به صحبت های اخیر راموس: وقتی در مورد دیگران حرف می زنید باید اصل احترام را رعایت کنید.

سولاری در 4 دیدار ابتدایی خود 4 پیروزی متوالی و 15 گل زده را با شاگردانش کسب کرده است.

سانتیاگو سولاری با قراردادی تا سال 2021 هدایت تیم رئال مادرید را بر عهده گرفت.

خاویر پاستوره هافبک رم برای مداوای پای مصدومش راهی اسپانیا شد.

پاریس یونایتد: پرز چند هفته پیش با زیدان برای جانشینی لوپتگی تماس گرفته اما زیدان نپذیرفته است.

تبریک ویژه به ماریو مانژوکیچ بابت دریافت مدال "دوک برانیمیر" ششمین مدال مهمی که توسط جمهوری کرواسی اعطا می‌شود.

اسپورت: بارسا با آلبا هیچ تماسى برای تمدید نداشته است. او علاقه بارسا به تمدید را تنها از طریق خبرگزاری ها فهمیده است. بعد از عملکرد خوب آلبا در این فصل، خونسردی باشگاه عجیب است.

ماریو مانژوکیچ امروز طی مراسمی و در ملاقات با رئیس جمهور کرواسی، جایزه "Duca Branimir"، ششمین مدال برتر کرواسی را دریافت کرد.

آ اس: بارسا به دلیل غیبت راکیتیچ (محرومیت) و کوتینیو (مصدومیت) در دیدار با اتلتیکو، درباره سفر ویدال به شیلی برای بازی های ملی نگران است.

اسپورت ایتالیا: یوونتوس وضعیت مارشیال را به دقت زیر نظر دارد ولی اگر او با منچستر تمدید کند، یووه دیگر برای جذب او تمایل نخواهد داشت.

تگ ها


فوتبال