بسته خبری مدال از فوتبال ایران/ آزمون از اردوی بعد ملحق می شود

سردار آزمون به رغم وجود نامش در لیست تیم ملی با کارلوس کی روش به توافق رسید که از اردوی بعد به تیم ملی ملحق شود ......

سردار آزمون به رغم وجود نامش در لیست تیم ملی با کارلوس کی روش به توافق رسید که از اردوی بعد به تیم ملی ملحق شود.

 در سایت مدال تلاش خواهیم کرد تا سرتیتر مهم‌ترین اخبار روز فوتبال ایران در اختیار شما قرار دهیم. با این توضیح که اخبار حوزه نقل و انقالات در بخشی مجزا ارائه خواهد شد. سرتیتر مهم‌ترین اخبار امروز فوتبال ایران را در ذیل می‌خوانید:

تیم ملی
█ در حالی که کی روش نام سردار آزمون را در لیست گذاشته بود ولي او قبول نکرد در اردوی تیم ملی برای بازی با ازبکستان حاضر شود. ظاهراً کی روش و سرداربه این جمع بندي رسیدند او از اردوي بعدي در تیم ملی حاضر شود.
█  نزدیکان کی روش می‌گویند او قصد دارد با یک الگوی درست بازیکنانش بدنسازی کنند و برای مسابقات جام ملت‌های آسیا آماده شوند؛ چیزی شبیه به رونالدو!
█ براساس اعلام صریح یکی از مدیران فدراسیون فوتبال، تیم ملی به احتمال قوی در جام ملت های آسیا آدیداس می پوشد. 
█ تمرین امروز تیم ملی و کنفرانس خبری سه نفر از بازیکنان از ساعت 17 در ساختمان پک برگزار خواهد شد. 20 دقیقه ابتدای تمرین برای اصحاب رسانه باز است.

پرسپولیس
█  سهیل مهدی مدیر صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: همه باشگاه‌های ایرانی از جمله استقلال و پرسپولیس تا ثانیه‌های آخر مهلت به دنبال حل مشکلات‌شان هستند.
█  فتاحی: بازی پرسپولیس - نساجی لغو نمی‌شود و این بازی یا در تاریخ ۲۱ و یا نهایتا ۲۲ شهریور برگزار خواهد شد.
█  مسئولان باشگاه پرسپولیس قصد دارند پس از بازی مقابل الدحیل پیشنهاد تمدید قرارداد به رسن را بطور رسمی ارائه دهند تا در صورت توافق مالی بتوانند وی را در جمع شاگردان برانکو حفظ کنند
█  پس از یک روز تعطیلی تمرینات پرسپولیس از امروز با 2 نوبت تمرینی پیگیری خواهد شد.
█  خلیل زاده:همگی می‌خواستیم در قطر نتیجه آبرومندانه‌ای بگیریم تا برای دیدار برگشت امیدوار بمانیم. جلوی الدحیل ثابت می‌کنیم قهرمان ایران هستیم. باورم نمیشد پیوس مثل آب خوردن گل میزد

استقلال
█  مدیرعامل باشگاه استقلال با وزیر ورزش تماس گرفته و به وی گفته است برخی قصد دارند زیر پای شفر را خالی کنند.
█  پیروز قربانی: شفر استاد کامبک است
█  باشگاه استقلال به دنبال تهیه منزل برای لئوناردو پادوانی مدافع مصدوم تیم است
█ حسن زاده: ملكي نماينده استقلال بود و طبق صحبت هاي او راي داديم. راي قطعي و بايد اجرا شود. مدیران استقلال گفته بودند بازي نمي كنيم. استقلال اصلا در ايران نبود.
█  میثم تیموری در تمرین دیروز در برنامه‌های تاکتیکی استقلال حضور داشت ؛ وی رفته رفته برای مسابقات آماده می‌شود

شهرستان‌ها
█ سخنگوی باشگاه نفت مسجدسلیمان: ما به این که دیدارمان برابر استقلال بدون اطلاع باشگاه نفت لغو می‌شود، معترض هستیم و باید موافقت ما نیز گرفته می‌شد.
█  شیرزادی به دیدار با مس شهر بابک نمی‌رسد. پیمان شیرزادی مدافع فولاد خوزستان مصدوم است.این بازیکن مدتی است که از مصدومیت ناحیه کشاله ران رنج می‌برد.
█  خالد شفیعی، مدافع میانی سپاهان که در چند ماه اخیر با مصدومیت از ناحیه عضلات همیسترینگ دست و پنجه نرم کرده است، در حال حاضر شرایط نسبتاً خوبی دارد و به بازی مقابل شهرداری ماهشهر در جام حذفی خواهد رسید.
█  خداداد عزیزی: اسپانسر پیدا نشود سیاه جامگان منحل می‌شود
█ محمد تقوی کاپیتان سابق تیم ملی کشورمان که سوابق ارزشمندی در کارنامه بازیگری و مربیگری اش دارد رور گذشته ضمن تفاهم با مسئولان باشگاه به تراکتورسازی پیوست و به عنوان کمک در کنار جان توشاک همکاری خواهد کرد.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال