بسته خبری مدال از فوتبال ایران/ از دغدغه این روزهای تاج تا بازتاب خط خوردن علی کریمی در فاکس

به گزارش مدال، رئیس فدراسیون فوتبال در تهران مانده تا پیگیر پول برای تزریق به تیم ملی فوتبال ایران در آستانه جام ملت های آسیا شود ......

به گزارش مدال، رئیس فدراسیون فوتبال در تهران مانده تا پیگیر پول برای تزریق به تیم ملی فوتبال ایران در آستانه جام ملت های آسیا شود ...

به گزارش مدال، رئیس فدراسیون فوتبال در تهران مانده تا پیگیر پول برای تزریق به تیم ملی فوتبال ایران در آستانه جام ملت های آسیا شود.

در سایت مدال تلاش خواهیم کرد تا سرتیتر مهم‌ترین اخبار روز فوتبال ایران در اختیار شما قرار دهیم. با این توضیح که اخبار حوزه نقل و انقالات در بخشی مجزا ارائه خواهد شد. سرتیتر مهم‌ترین اخبار امروز فوتبال ایران را در ذیل می‌خوانید:

تیم ملی و لژیونرها
█ فاکس اسپورت در گزارشی پنج مربی برتر جام ملت‌های آسیا را اعلام کرد که در آن کارلوس کی‌روش در رده پنجم قرار دارد.
█  از شرایط و سطح فنی ارا‌ئه‌شده توسط 4 بازیکن خارجی الغرافه شامل وسلی اسنایدر، ولادیمیر ویس، آمادو و مهدی طارمی رضایتمندی وجود ندارد زیرا این تیم با 18 امتیاز در رده هفتم جدول لیگ ستارگان قطر جای گرفته است.
█  طبق برنامه تیم ملی فوتبال امروز اولین تمرین خود با ٢٣بازیکن نهایی را در کمپ اسپایر و از ساعت ١٧:٣٠ به وقت تهران برگزار خواهد کرد.
█  استیلی: برای حضور در تورنمنت قطر آماده می‌شویم
█  مسعود شجاعی با بازیکنانی که از لیست این تیم برای جام ملت های آسیا خط خوردند صحبت کرد.
█  امروز کادر فنی و پزشکی بعد از بررسی دقیق وضعیت قلی زاده، خبرنهایی را درباره اش اعلام خواهند کرد.
█  تیم فوتبال امید کشورمان که امروز (چهارشنبه) از اردن به تهران باز می‌گردد، پس از چند روز تعطیلی از تاریخ 13 دی‌ماه تمرینات خود را برای حضور در تورنمنت قطر آغاز می‌کند.

پرسپولیس
█ برانکو ایوانکوویچ یک جلسه محروم شده و مقابل پدیده نمی تواند روی نیمکت پرسپولیس بنشیند و این رای بزودی اعلام خواهد شد
█ برانکو: وقتی به 15 سال پیش خودم فکر می کنم خجالت می کشم!/ مربیان بهترین بخش فوتبال کرواسی هستند!/ از جنبه شخصی بهترین فصل مربیگری‌ام را پشت‌سر گذاشتم و برای تیم پرسپولیس نیز در طول تاریخش بهترین بود.
█  باشگاه پرسپولیس به رضا قوچان نژاد برای تصمیم‌‌گیری  تا روز پنجشنبه فرصت داد.
█  بعد از مذاکراتی که باشگاه پرسپولیس با مدیر برنامه‌های محمد نادری انجام داد در نهایت توافقات خوبی بین طرفین به دست آمد و قرار است به زودی قرارداد ۶ ماهه‌ای هم به امضا برسد.
█  ‍ خمارلو پاسخ بیانیه سپاهان را داد :می‌خواهند با جوسازی و بیانیه دادن به ما ضربه بزنند، فرودگاه اصفهان جز اصفهان نیست؟!

استقلال
█ فکری: الحاجی و نویمایر را به شفر انداختند!
█ دانشگر:از پرسپولیس پیشنهاد داشتم ولی کل خاندانم استقلالی هستند/دایی گفت تو دیوانه ای!/در ایران روی دست سهراب بختیاری زاده دفاع نمی آید/فوتبال ما شده اینستاگرام!/بعد از بازی با السد شفر تا 2 هفته با من حرف نزد
█  اولیایی:  واگذاری سرخابی ها به تعاونی های پرسپولیس و استقلال منطقی‌ترین و بهترین شیوه واگذاری است.
█  سایت فاکس اسپورت خط خوردن علی کریمی، هافبک استقلال از لیست تیم ملی کشورمان را به خاطر مصدومیت بازتاب داد و دومین خبر بد برای ایران دانست.
█  آبی پوشان پایتخت اعلام کردند هر بازیکنی که با استقلال به توافق برسد حتی اگر ستاره تیم ملی باشد باید در تست‌های پزشکی این باشگاه شرکت کند و پس از آن قرارداد ببندد

شهرستان‌ها
█  رحیمی: پیشنهادی برای دلفی و خشتان نیامده/جریمه بعدی سقوط استقلال خوزستان است!
█  استوکس  گفت: تنها راهی که می‌توانم به وسیله آن لطف باشگاه تراکتورسازی را جبران کنم این است که در مسابقات این تیم گلزنی کنم.
█  لیست ورود و خروج مرزبان مشخص شد/ هفته آینده پول واریز می‌شود