بسته خبری مدال از فوتبال ایران/از صحبت های رییس اتاق تعاون ایران تا مذاکرات فتحی در خارج از ایران

به گزارش مدال، رئیس اتاق تعاون ایران اظهار داشت: در نظر داریم با ایجاد دو شرکت تعاونی سهامی عام، تمام هواداران دو تیم را سهامدار دو شرکت کنیم و به هیچ وجه تیمداری نمیکنیم و قرار است این دو شرکت تعاونی با سهامداری هوادارن و پیشکسوتان مالک این دو باشگاه شوند در سایت مدال تلاش خواهیم کرد تا سرتیتر مهمترین اخبار روز فوتبال ایران در اختیار شما قرار دهیم ......

به گزارش مدال، رئیس اتاق تعاون ایران اظهار داشت: در نظر داریم با ایجاد دو شرکت تعاونی سهامی عام، تمام هواداران دو تیم را سهامدار دو شرکت کنیم و به هیچ وجه تیمداری نمیکنیم و قرار است این دو شرکت تعاونی با سهامداری هوادارن و پیشکسوتان مالک این دو باشگاه شوند

در سایت مدال تلاش خواهیم کرد تا سرتیتر مهمترین اخبار روز فوتبال ایران در اختیار شما قرار دهیم ...

به گزارش مدال، رئیس اتاق تعاون ایران اظهار داشت: در نظر داریم با ایجاد دو شرکت تعاونی سهامی عام، تمام هواداران دو تیم را سهامدار دو شرکت کنیم و به هیچ وجه تیم‌داری نمی‌کنیم و قرار است این دو شرکت تعاونی با سهامداری هوادارن و پیشکسوتان مالک این دو باشگاه شوند

در سایت مدال تلاش خواهیم کرد تا سرتیتر مهم‌ترین اخبار روز فوتبال ایران در اختیار شما قرار دهیم. با این توضیح که اخبار حوزه نقل و انقالات در بخشی مجزا ارائه خواهد شد. سرتیتر مهم‌ترین اخبار امروز فوتبال ایران را در ذیل می‌خوانید:

تیم ملی و لژیونرها
█ مجید حسینی، وحید امیری، مرتضی پورعلی‌گنجی و امیر عابدزاده بازیکنانی بودند که امروز به اردوی تیم ملی اضافه شدند تا تمرینات خود را با این تیم انجام دهند.
█  سایت «فاکس اسپورت آسیا» گزارشی درباره برترین گلزنان تاریخ جام ملت‌های آسیا منتشر و از علی دایی به عنوان برترین گلزن این تورنمنت یاد کرد.
█  سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از ظهر امروز برای انتخاب نفرات نهایی با اعضای کادر فنی تیم ملی جلسه مهمی برگزار خواهد کرد.
█  عزت اللهی:8 هفته تحت درمان بودم،سخت می توانم شوت بزنم/شاید 2 بازی اول را از دست بدهم
█  در دیدار دوستانه تیم ملی مقابل فلسطین چند فرد ناشناس روی سکوها حضور داشتند که با احترام به بیرون هدایت شدند.
█  شاگردان کی روش پس از تمرین امروز در اختیار خود هستند تا در شهر گشت و گذار داشته باشند.

پرسپولیس
█  ایرج عرب: امیدواریم تا آخر هفته بازیکنان جدیدی در پرسپولیس داشته باشیم/ از پروژه و طرح‌های اقتصادی جدید استقبال می‌کنیم
█  خلیل‌زاده:درباره صحبت‌های رضاییان حرف نمی‌زنم/ برخلاف برخی به دنبال آوردن پرچم ژاپن نیستیم!
█  مسئولان باشگاه پرسپولیس در حال مذاکره با یک بازیکن جدید هستند که قابلیت بازی در دو پست را دارد.
█  رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: باشگاه پرسپولیس هنوز صورت‌های مالی منتهی به ۳۱ خرداد امسال را به سازمان خصوصی‌سازی ارائه نکرده است.
█  رامین رضاییان: افتخار می کنم که کنار سیدجلال حسینی در پرسپولیس و تیم ملی بازی کردم، او از تیم ملی حمایت کرد و باید افرادی مثل او را الگو قرار داد.

استقلال
█  در حالی که پروسه خصوصی سازی سرخابی‌ها بار دیگر به جریان افتاده است، شکل گیری مجمع پیشکسوتان استقلال به منظور ورود به این پروسه نیز در حال شکل گیری است.
█  باشگاه شارلوا اعلام کرده است اگر استقلال رقم 150 هزار دلاری که بابت فروش نورافکن دریافت کرده است را به شارلوا پس بدهد، این بازیکن را با قرارداد دائمی به استقلال واگذار خواهد کرد. براساس اطلاعات موجود در پایگاه ترنسفرمارکت، ارزش نورافکن 900 هزار یورو است.
█  هافبک عراقی استقلال در بازی دوستانه برابر چین دچار مصدومیت شد.
█  نام جابر انصاری در لیست تمدید قرارداد استقلال برای فصل آینده دیده نمی شود.
█  سرپرست باشگاه استقلال برای مذاکره با چند بازیکن خارجی ایران را ترک کرده است.

شهرستان‌ها
█  یعقوب کریمی، هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت قراردادش را با این باشگاه فسخ کرد.
█  پیکانی‌ها هنوز به صورت قطعی با هیچ مربی به توافق نهایی نرسیده‌اند، هرچند جواد نکونام نزدیک‌ترین فرد به نیمکت این تیم است اما هنوز قرارداد او و باشگاه پیکان نهایی نشده است.
█  باشگاه ذوب آهن صحت برخی اخبار مطرح شده در مورد نقل و انتقالات این باشگاه را رد کرد.
█  پدیده واگذار نشود گل‌محمدی جدا خواهد شد/ پیکان منتظر یحیی است
█ آذری: باید در فدراسیون یک اتاق اجاره کنم/ کمیته داوران به ما بدهکار است
█  مدیرعامل باشگاه ذوب آهن به خاطر اتفاقات بازی با نفت مسجدسلیمان مجددا به کمیته انضباطی احضار شد.