بسته خبری مدال از فوتبال ایران/ ایران _ عربستان; همچنان در زمین بی طرف

به گزارش مدال، مدیر روابط عمومی وزارت ورزش با انتشار صحبت های شیخ سلمان نوشت: بازی های ایران و عربستان همچنان در زمین بی طرف برگزار می شود ......

به گزارش مدال، مدیر روابط عمومی وزارت ورزش با انتشار صحبت های شیخ سلمان نوشت: بازی های ایران و عربستان همچنان در زمین بی طرف برگزار می شود.

در سایت مدال تلاش خواهیم کرد تا سرتیتر مهم‌ترین اخبار روز فوتبال ایران در اختیار شما قرار دهیم. با این توضیح که اخبار حوزه نقل و انقالات در بخشی مجزا ارائه خواهد شد. سرتیتر مهم‌ترین اخبار امروز فوتبال ایران را در ذیل می‌خوانید:

تیم ملی و لژیونرها
█ قرعه کشی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا ۳۰ آبان ماه برگذار خواهد شد
█ با اعلام فدراسیون فوتبال تمرین امروز تیم ملی قرار بود از ساعت 10:30 صبح در کمپ تیم ملی فوتبال  برگزار شود، اما بارش باران برنامه‌های تمرینی تیم ملی را تغییر داد و به این ترتیب ملی‌پوشان امروز از ساعت 15:30 تمرینات آماده‌سازی خود را برای بازی با ترینیدادوتوباگو دنبال خواهند کرد
█ سامان قدوس: بازی فوتبال را از تیم ترلبورخ آغاز کردم و به خوبی پیش نرفت. قرارداد یک‌ ساله‌ای بسته بودم و پس از پایان آن خانواده‌ام به من گفتند باید کاری پیدا کنم. سپس به فروشنده تلفن تبدیل شدم. خیلی خوب نبودم اما فقط به فوتبال فکر می‌کردم و بدین‌خاطر فوتبال و کار را به 2 بخش تقسیم کردم. زمانی که فوتبال سوئد را ترک کردم دیدم که بسیاری از بازیکنان این لیگ به تیم‌های دیگر رفتند اما بازی نکردند و بازگشتند. تیم آمیا مرا برای مدت‌ طولانی می‌خواست و اعتماد آنها برای من بسیار مهم بود. می‌دانستم که واقعا مرا می‌خواهند. امروز واقعا در تیم آمیا خوشبخت هستم.
█ وب‌سایت بین اسپورت گزارش داده؛ عربستان در فصل پیش روی لیگ قهرمانان آسیا، چهار نماینده دارد و ایران با توجه به تعداد سهمیه خود باید خود را برای پذیرایی از عربستان در کشور ثالث آماده کند

پرسپولیس
█ رادوشوویچ: هواداران همیشه یار دوازدهم ما بوده‌اند و هیچ‌وقت تنهایمان نگذاشتند. بدون حضور و حمایت هواداران این موفقیت به هیچ وجه ممکن و شدنی نبود. امیدوارم که همه چیز برای محمد انصاری به خوبی پیش برود. او یک پسر باشخصیت و یک بازیکن بزرگ است. او یکی از نفرات اصلی ما در خط دفاعی به حساب می‌آید و امیدوارم که هر چه زودتر مراحل درمانی‌اش به خوبی و به سرعت طی شود و بتواند به ترکیب برگردد
█ پنجعلی: به پرسپولیس و هوادارانش خیانت شد و باید تا آخر پیگیر این موضوع بود. متاسفانه همه فراموش کرده اند که خائنان را محاکمه کنند
█ روایت گن شوجی کاپیتان کاشیما از بازی در «جهنم آزادی»: در ورزشگاه آزادی با ارتفاع بیش از هزار متر، با چمن بلند و خاک سست (چمن آزادی) بازی کردیم. با صدای بلند ووزلا و حضور ۱۰۰ هزار تماشاگر، نمی توانستیم صدای یکدیگر را در زمین بشنویم. اگر یاماموتو هم ۱۰ بار هم مرا صدا می کرد، به او نگاه نمی کردم. از شرایط بدی جان سالم به در بردیم.
█ برانکو سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز راهی کرواسی شد تا به استراحت در کشور خودش بپردازد

استقلال
█ اعضای کمیته فنی باشگاه استقلال در هفته جاری برای بررسی مشکلات این تیم جلسه‌ای را برگزار می‌کنند. البته وینفرد شفر در این جلسه حضور نخواهد داشت. همچنین جریمه در نظر گرفته شده برای برخی از بازیکنان تیم در این جلسه مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.
█ محمد نوازی: استقلال تا الان عملکرد خوبی نداشته است. وزارت ورزش باید از این تیم حمایت کند. مدیریت باشگاه از الان باید فکری به حال تیم بکند و تصمیمات درستی بگیرد تا استقلال از این روند خارج شود.
█ مدیران باشگاه استقلال درصدد هستند تا به زودی طلب ۱۳۰ هزار دلاری جپاروف را پرداخت کنند تا در نهایت کار به شکایت و فیفا نکشد.
مدیران استقلال به دنبال پول برای پرداخت طلب پادوانی و انجام کار‌های خروج از کشور این بازیکن هستند تا مدافع مصدوم آبی‌ها با حضور در کشورش دیداری با خانواده اش داشته باشد و سپس برای ادامه درمانش به تهران بازگردد.
█ پیروز قربانی: برای همه بازیکنان تیم احترام قایل هستم و قطعاً می‌گویم که ممکن است در یک تیم دیگر بتوانند بهترین بازیکن باشند ولی در استقلال بازیکنانی معمولی‌اند. استقلال بازیکن معمولی نمی‌خواهد. بازیکنی می‌خواهد که بتواند هر هفته یک فوتبال تازه و محکم با شرایطی مربوط به بازی جدید را ارائه کند.

تگ ها


فوتبال