بسته خبری مدال از فوتبال ایران/ تماشاگران استقلال، جهانی شدند

به گزارش مدال، طبق آمار ارائه شده از سوی یک سایت اروپایی، استقلال در رتبه دهمین تیمی قراردارد که به صورت میانگین، تماشاگران زیادی را به ورزشگاه میکشاند ......

به گزارش مدال، طبق آمار ارائه شده از سوی یک سایت اروپایی، استقلال در رتبه دهمین تیمی قراردارد که به صورت میانگین، تماشاگران زیادی را به ورزشگاه می‌کشاند. استقلال با میانگین ۵۷ هزار و ۷۹۲ تماشاگر در هر بازی در مکان دهم قرار گرفته است.

در سایت مدال تلاش خواهیم کرد تا سرتیتر مهم‌ترین اخبار روز فوتبال ایران در اختیار شما قرار دهیم. با این توضیح که اخبار حوزه نقل و انقالات در بخشی مجزا ارائه خواهد شد. سرتیتر مهم‌ترین اخبار امروز فوتبال ایران را در ذیل می‌خوانید:

تیم ملی
█ بر اساس گزارش ابولا کارلوس کی روش ممکن است تیم ملی ایران را ترک کند، این مربی تابستان گذشته قرارداد خود را با ایران به پایان رسانده اما هنوز هم به عنوان مربی در این کشور خاورمیانه ای کار می کند. به نظر می رسد این مربی مد نظر تیم های ملی مکزیک یا مراکش ، هرچند ورود او به هر دو به نظر پیچیده است.
█قلی زاده جزئی از پروژه پیشرفت ما بود و باید خودش را با اصول و مبادی ما تطبیق دهد؛ این بازیکن با زبان انگلیسی یا فرانسه خودش را تطبیق نمی دهد و خوب صحبت نمی کند.او جزئی از پروژه پیشرفت ما بود و باید خودش را با اصول و مبادی ما تطبیق دهد.
█ جهانبخش:کی‌روش عملکرد بازیکنان لژیونر را به خاطر توانایی و امکاناتی که دارند دوست دارد. او از حضورم در لیگ جزیره خوشحال است. کی روش درباره مسائل مختلف از من سوال می کند. این مرحله بزرگی برای من است و من پیش از این ثابت کردم که می توانم در تمام شرایط خودم را وفق دهم.
█ کی روش در مصاحبه ای با BBC اعلام کرد هیچ قراردادي با فدراسیون فوتبال ایران امضا نکرده است
█ حمله تند قلعه‌نویی به کی‌روش:200میلیارد از ایران جابجا کرده! این آقا مدعی است تیم ملی برای اوست. اگر اینگونه بخواهیم فکر کنیم سال 50 استادیوم آزادی را کس دیگری ساخته است. آیا باید الان ادعا کند استادیوم آزادی متعلق به اوست؟ این استادیوم با پول مردم ایران ساخته شده است. آقایان در این چند سال 200 میلیارد پول جابجا کردند و حالا مدعی هستند تیم ملی نیز برای آنهاست. از مسئولان فدراسیون تقاضا دارم قرارداد این آقا را رسانه‌ای کنند

پرسپولیس
█ حمزه الصنهاجی: در صورتی که در دیدار مقابل پرسپولیس مرتکب اشتباه نشویم توانایی پیروزی در این مسابقه و شکست دادن پرسپولیس را در زمین خودش و مقابل تماشاگرانش داریم.
█ درحالی که قرار بود ٢۵٠ هزار دلار بابت صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا تا تاریخ ١٧ مهر به باشگاه پرسپولیس پرداخت شود اما هنوز این اتفاق نیفتاده است
█ بشار رسن، هافبک عراقی پرسپوليس در تمرین امروز تیم حضور یافت و تمرینات خود را با تیم از سر گرفت.
█ هنوز میزان مصدومیت کامیابی‌نیا و زمان بازگشتش به میادین مشخص نیست ولی وی در تمرین صبح امروز تیمش شرکت کرد تا نشان دهد مشکلش خیلی جدی نیست.

استقلال
█ روز چهارشنبه همه ملی‌پوشان در تمرین شرکت کردند و این موضوع باعث خوشحالی کادر فنی شد اما روزبه چشمی به خاطر بازی تیم ملی مقابل بولیوی دچار مصدومیت شد و زمانی که شفر متوجه این موضوع شد ابراز نارضایتی کرد.
█ استقلال در حضور علی دایی به عنوان مربی هرگز موفق به شکست دادن سایپا نشده است. ۴ باخت و ۲ تساوی حاصل عملکرد استقلال در برابر سایپای دایی بوده است
█ تمرین سبک استقلالی ها در محوطه هتل برگزار شد. شفر با بازیکنان جلسه كوتاهى برگزار كرد. قرار است ساعت 11:30 استقلالی ها به صرف نهار بروند و پس از آن ساعت
12:30 سمت ورزشگاه بروند. شفر درحال برگزاری جلسه با دستیارانش است.

شهرستان‌ها
█ آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن: مسلمان خوب و با انگیزه تمرین می کند ولی اینکه چه زمانی بازی کند دست امید نمازی و کادرفنی است. محسن برای اثبات حقانیتش هم که شده است، با تمام وجودش می جنگد. احسان پهلوان، دانیال اسماعیلی فر و مهدی مهدی پور سه بازیکن ذوب آهن برای خدمت سربازی به تراکتورسازی رفته اند. ما شکایتی کرده بودیم و اسدی آمد در اینباره صحبت کردیم؛ محتوای جلسه‌ام با مدیرعامل تراکتورسازی محرمانه است. اگر نمازی احساس کرد بازیکنی نیاز است، طبق لیست او بازیکن جدید جذب می کنیم.
█ با اعلام باشگاه سایپا، هوادارانی هم که اقدام به خرید بلیت به صورت حضوری در ورزشگاه تختی خواهند کرد، باید کارت ملی خود را به همراه داشته باشند.

تگ ها


فوتبال