بسته خبری مدال از فوتبال ایران؛ تیم یونانی خواهان حقیقی شد

امروز هم اخبار زیادی در فوتبال کشور و بازیکنان ملی پوش منتشر شده است. بسته خبری اختصاصی مدال از این اخبار را در زیر می خوا ......

امروز هم اخبار زیادی در فوتبال کشور و بازیکنان ملی پوش منتشر شده است.
بسته خبری اختصاصی مدال از این اخبار را در زیر می خوانید:

*شماره پیراهن مهاجم تیم ملی مشخص شد

توئیتر انگلیسی باشگاه روبین کازان روسیه خبر داد که سردار آزمون، مهاجم ایرانی این باشگاه فصل جدید لیگ روسیه را با شماره 22 این باشگاه به میدان خواهد رفت.

شماره پیراهن آزمون در فصل گذشته 33 بود. آزمون به یاد پدرش که در تیم ملی والیبال کشورمان این شماره را برتن می کرد شماره 33 را برتن می کرد. البته شماره اصلی و غالب سردار 20 بود و در روستوف نیز شماره 20 را برتن می کرد.

 

*ملی‌پوش پرسپولیس محروم می‌شود؟‌

مدیر برنامه‌های علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس خواستار محرومیت این دروازه‌بان تا زمان تسویه بدهی به او شد.

پیش از این کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال دروازه‌بان تیم پرسپولیس به پرداخت 160 میلیون تومان به مدیر برنامه‌های او محکوم کرده بود اما به دلیل عدم تسویه حساب این پرونده به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارجاع شده است.

 

*رقیب استقلال به مصاف نماینده اسلوونی می رود

تیم فوتبال السد قطر در آخرین دیدار تدارکاتی خود در اتریش امشب به مصاف تیم کارکا اسلوونی می رود.

السد که رقیب استقلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا است فردا پس از اتمام اردوی تدارکاتی خود در اتریش عازم دوحه می شود.

 

*تیم یونانی به دنبال علیرضا حقیقی

باشگاه لاریسا در حال بررسی عقد قرارداد با علیرضا حقیقی، دروازه‌بان  ایرانی است. این دروازه‌بان 30 ساله که مدتی قبل از تیم ساندسوال سوئد جدا شده بود به احتمال فراوان دوران حرفه‌ای خود را در تیم لاریسا ادامه خواهد داد.

لاریسا در سوپر لیگ یونان بازی می‌کند و در صورت به خدمت علیرضا حقیقی جمع لژیونرهای ایرانی این رقابت‌ها با احتساب کریم انصاری‌فرد و احسان حاح‌صفی (المپیاکوس آتن) به 3 نفر خواهد رسید.

 

*14 پیشنهاد برای جهانبخش بعد از جام جهانی

مدیر برنامه‌های جهانبخش اعلام کرد ستاره تیم ملی فوتبال ایران در تابستان ۱۲ تا ۱۴ پیشنهاد داشته است.

هاشمی‌مقدم تأکید کرد: هرگز تردید نداشتم که علیرضا روزی به برایتون خواهد آمد. بین 12 تا 14 پیشنهاد از بوندس‌لیگا، ایتالیا، انگلیس، روسیه، هلند، آژاکس و پی‌اس‌وی آیندهوون برای جهانبخش دریافت کردیم. می‌دانستم که جهانبخش برایتون را به خاطر ذهنیتی که از این باشگاه داشت و شناختی که من از او داشتم، انتخاب خواهد کرد. علیرضا در این مورد با ما گفت‌وگو کرده بود و ما همه چیز را آنالیر کردیم. کسی نمی‌دانست که چند بار برای دیدن بازی‌های برایتون به انگلیس آمده‌ایم تا ببینیم آنها چطور بازی می‌کنند، واکنش هواداران به بازیکنان چطور است و تاکتیک‌ها به چه شکل است تا تصمیم بگیریم که آیا انتقال برای علیرضا مناسب و خوب است یا خیر؟ از طریق تلویزیون هم می‌شد بازی‌ها را دید، اما در ورزشگاه می‌توان هواداران را از نزدیک مشاهده کرد. آیا علیرضا با باشگاه برایتون وفق پیدا کرده است؟ استقبال گرمی از ما صورت گرفت. مسئولان باشگاه برایتون هر کاری که لازم بود برای به خدمت گرفتن جهانبخش انجام دادند که هم خود علیرضا می‌داند و هم من.

 

*خانم گل فوتسال: دلم می خواست همه ملی‌پوشان در مراسم برترین‌ها باشند

فاطمه اعتدادی که در مراسم برترین های لیگ فوتبال و فوتسال ایران به عنوان خانم گل فوتسال بانوان انتخاب شد در گفت و گو با ایسنا در این مورد گفت: اولین تجربه ام بود و حس خیلی خوبی داشتم و امیدوارم همه بازیکنان فوتبال و فوتسال حتی یک بار هم که شده این حس را تجربه کنند. دلم می خواست همه بازیکنان تیم ملی در مراسم حضو داشته باشند اما بالاخره چند نفر در بخش های مختلف کاندیدا شده بودند.

 

*لباس بی‌کیفیت بر تن تیم‌های پایه‌/ چمنیان: لباس خوب می‌خواهیم

فدراسیون فوتبال ایران به جز تیم ملی بزرگسالان که حدود دو سالی است که از لباس‌های آدیداس استفاده می‌کند، برای سایر تیم‌های ملی از یک نوع لباس که همگی تولید داخل کشور هستند استفاده می‌کند. با لغو قرارداد فدراسیون فوتبال با جیووا، مسئولان فدراسیون برای تیم ملی بزرگسالان از آدیداس و برای تیم های ملی فوتسال، فوتبال ساحلی و فوتبال پایه از پوشاک داخلی استفاده کردند که کیفیت این لباس‌ها موجب درخواست سرمربی تیم ملی نوجوانان از فدراسیون فوتبال برای بهبود کیفیت لباس‌ها شده است.

 

 

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال