بسته خبری مدال از فوتبال ایران/ سفر تیم ملی به تاشکند برای دیدار دوستانه

شاگردان کی روش برای دیدار دوستانه مقابل ازبکستان، 18 شهریور راهی تاشکند خواهند شد در مجموعه مدال تلاش خواهیم کرد تا روزانه در چند نوبت اخبار اختصاص ......

شاگردان کی روش برای دیدار دوستانه مقابل ازبکستان، 18 شهریور راهی تاشکند خواهند شد
در مجموعه مدال تلاش خواهیم کرد تا روزانه در چند نوبت اخبار اختصاصی این مجموعه را که در طول روز بر روی اپلیکیشن و سایت مدال قرار گرفته را در قالب بسته‌های خبری در اختیار مخاطبین قرار دهیم. خلاصه‌ای از آخرین اخبار اختصاصی امروز مجموعه مدال به شرح زیر است:
اخبار تیم‌ ملی، لژیونرها 
کاوه رضایی و روزبه چشمی بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان که شنیده می‌شود مصدومیتی دارند، بازی  تدارکاتی تیم ملی با ازبکستان را از دست دادند.
با اعلام فلیپه مدیررسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران سامان قدوس از فردا در تمرینات تیم ملی حاضر خواهد شد
اخبار استقلال
توییتر منتسب به لیگ قهرمانان آسیا مدعی شد محمد تقی جعفری داور سنگاپوری نیز قضاوت دیدار برگشت استقلال با السد قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برعهده خواهد داشت.
گفته میشود که مديران باشگاه استقلال روز گذشته رسما به دادگاه عالى ورزش برای نتیجه سوپر جام نامه زدند.
اخبار پرسپولیس
توئیتر منتسب به لیگ قهرمانان آسیا مدعی شد، روشن ایرماتوف، داور بین المللی ازبکستانی قضاوت دیدار برگشت پرسپولیس با الدحیل را بر عهده خواهد شد
باشگاه پرسپولیس تا پایان وقت امروز فرصت دارد وضعیت بدهی خود را با علی دایی، محمدامین آرام‌طبع و مسعود همامی مشخص کند.
روزنامه الشرق قطر خبر داد که تیم الدحیل تمریناتش را پس از استراحت دو روزه بدون حضور بازیکنان ملی پوش خود از سرگرفت
گرشاسبی: پرونده بیش از 180 نفر از طلبکاران خارجی را بستیم و پرونده دایی، همامی و آرام‌طبع تا شنبه بسته خواهد شد. از بانک مرکزی نامه آمده است که از بازار آزاد ارز را تهیه کنیم ولی  وزیر ورزش دنبال حل مشکلات باشگاه‌ها در این زمینه هستند.
اخبار فوتبال شهرستان‌ها
باشگاه فولاد خوزستان با توجه به انجام تغییرات در راس کادر فنی، با فرشاد بختیاری زاده (مربی) و سعید اخباری (آنالیزور) قطع همکاری کرد.

 

تگ ها


فوتبال