بسته خبری مدال از فوتبال ایران/ مجوز واگذاری سرخابی تا پایان سال؟

به گزارش مدال، سلطانی فر اظهار داشت: در حال برنامه ریزی هستیم تا پایان سال مجوز واگذاری استقلال و پرسپولیس را بگیریم در سایت مدال تلاش خواهیم کرد تا سرتیتر مهمترین اخبار روز فوتبال ایران در اختیار شما قرار ده ......

به گزارش مدال، سلطانی‌ فر اظهار داشت: در حال برنامه ریزی هستیم تا پایان سال مجوز واگذاری استقلال و پرسپولیس را بگیریم

در سایت مدال تلاش خواهیم کرد تا سرتیتر مهم‌ترین اخبار روز فوتبال ایران در اختیار شما قرار دهیم. با این توضیح که اخبار حوزه نقل و انقالات در بخشی مجزا ارائه خواهد شد. سرتیتر مهم‌ترین اخبار امروز فوتبال ایران را در ذیل می‌خوانید:

 

تیم ملی و لژیونرها

█ رسانه‌های بلژیکی در یکی، دو هفته اخیر انتقاداتی را به مسئولان باشگاه بروژ کردند و به آن‌ها گفتند کاوه رضایی ارزش پولی که برایش هزینه شده را نداشته است. به این ترتیب کاوه رضایی فرصت چندانی برای خودنمایی در تیمش ندارد و باید پس از اتمام اردوی تیم ملی در بازی‌های بروژ خود را به کادرفنی و هواداران ثابت کند درغیر اینصورت شاهد جدایی احتمالی این مهاجم در نیم‌فصل خواهیم بود که قطعا این موضوع می‌تواند تاثیر زیادی در آینده فوتبالی او داشته باشد.

█ تمرین تیم ملی از ساعت ۱۱:۳۰ با سوت کارلوس کی روش شروع شد

█ با اعلام مدیر رسانه ای تیم ملی فوتبال بازیکنان و کادر فنی مصاحبه نمیکنند و از اصحاب رسانه عذرخواهی کردند.

█ به گفته  نیکوخصال مدیر مجموعه ورزشی آزادی این ورزشگاه به خاطر فینال لیگ قهرمانان آسیا متحمل خسارتی نشده اگرچه بی انضباطی تماشاگران ایرانی، ظاهر آن را کاملا آشفته و به هم ریخته کرده است.

 

پرسپولیس

█ حاجی بیگی: برانکو تا دو سال دیگر با ما قرارداد دارد و تنها مسئله‌ای که نگران‌مان می‌کند این است که شاید بعد از کی‌روش، برانکو را برای هدایت تیم ملی بخواهند.

█ باشگاه پرسپولیس به دلیل مصدومیت محمد انصاری و حسین ماهینی در نقل و انتقالات زمستانی، مدافع جذب خواهد کرد

█  با توجه به درخواست برانکو، باشگاه پرسپولیس قصد دارد با مسئولان زمین پژوهشگاه نفت وارد مذاکره شود تا بتواند از دو هفته آینده تمرینات تیم خود را در این زمین برگزار کند.

█ در پی حضور تعداد زیاد طرفداران پرسپولیس در ورزشگاه ، پرونده این تیم بنا به گفته مسئولان ای اف سی به کمیته انضباطی می رود. شاهین رحمانی ناظر امنیتی ای اف سی قبل از بازی گفته بود اگر این اتفاق رخ دهد با باشگاه برخورد می شود.

█ فتاحی: به برانکو کاری نداریم با توافق پرسپولیس بازی با پیکان برگزار می‌شود. کی‌روش موافقت کرد اردوی تیم ملی یک هفته دیرتر برگزار شود

 

استقلال

█ فتحی:اخراج چشمی و اسماعیلی؟ قصد خودزنی نداریم. شفر لیست مازاد نداده، دستیارش نیم‌فصل می‌آید. روزهای خوب و روشن استقلال هم فرا خواهد رسید. قرارداد حسینی فعلا تمدید نمیشود

█ جباری پیشکسوت استقلال:وزیر ورزش طوری بازیکنان پرسپولیس را بغل می‌کرد که انگار مدیرعامل این تیم است. پرسپولیسی‌ها دیدند قهرمان شدن در آسیا به همین راحتی‌ها هم نیست. شرایط استقلال بد نیست اما تا زمانی که این وزیر باشد این استقلال درست نمی‌شود

█ اشكان نامدارى: هر تصمیمی که شفر بگیرد، برای ما قابل اجراست. به شایعات توجه نمی‌کنیم و به شفر اطمینان داریم.

█ روزبه چشمی مدافع تیم فوتبال استقلال که به همراه فرشید اسماعیلی به خاطر مسائل انضباطی از حضور در تمرینات این تیم محروم شده‌ بودند در نامه‌ای به مسئولان این باشگاه علاوه‌ بر عذر‌خواهی همه گونه تصمیم‌گیری در مورد وی را به باشگاه واگذار کرد. چشمی که به دلیل حضور در اردوی تیم ملی در جلسه کمیته انضباطی این باشگاه شرکت نکرده بود در نامه به باشگاه اعلام کرده هر تصمیم که آنها بگیرند پذیرا خواهد بود.

█ کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال روز گذشته نامه‌ای به باشگاه استقلال ارسال کرده  و از این باشگاه خواسته در خصوص شعار هوادارانش توضیح دهد. بر همین اساس باشگاه استقلال امروز توضیحاتی را در این مورد به کمیته انضباطی ارائه داده است.

█ میرشاد ماجدی: استقلال حداقل ۵ بازیکن برای نیم فصل دوم می‌خواهد. پتانسیل تيم برای حضور در لیگ برتر و فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا به حد کفایت نیست.

 

شهرستان‌ها

█ به دلیل آنچه بارش متوالی باران و تاثیر آن بر پیگیری تمرینات و وضعیت زمین ورزشگاه دستگردی، مسئولان سایپا متقاضی لغو دیدار پیش روی این تیم مقابل ماشین سازی شده اند اما مسئولان باشگاه ماشین‎سازی تبریز با درخواست سایپا برای لغو دیدار دو تیم در زمان مقرر مخالف کردند

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال