بسته خبری مدال از فوتبال ایران/ مربی تیم ملی را به بازی استقلال راه ندادند!

به گزارش مدال، درحالی که انتقادات زیادی از عدم حضور اعضای کادرفنی تیم ملی در بازی های لیگ می شود، این بار مارکار آقاجانیان و همراهانش به نمایندگی از کادرفنی تیم ملی به ورزشگاه تختی رفته بودند تا بازی استقلال و سایپا را که تعداد زیادی از ملی پوشان این روزهای اردوهای کارلوس کیروش در آنها حضور دارند، ببینند ......

به گزارش مدال، درحالی که انتقادات زیادی از عدم حضور اعضای کادرفنی تیم ملی در بازی های لیگ می شود، این بار مارکار آقاجانیان و همراهانش به نمایندگی از کادرفنی تیم ملی به ورزشگاه تختی رفته بودند تا بازی استقلال و سایپا را که تعداد زیادی از ملی پوشان این روزهای اردوهای کارلوس کی‌روش در آنها حضور دارند، ببینند.

در سایت مدال تلاش خواهیم کرد تا سرتیتر مهم‌ترین اخبار روز فوتبال ایران در اختیار شما قرار دهیم. با این توضیح که اخبار حوزه نقل و انقالات در بخشی مجزا ارائه خواهد شد سرتیتر مهم‌ترین اخبار امروز فوتبال ایران را در ذیل می‌خوانید:

تیم ملی و لژیونرها
█ مصدومیت سعید خبر خیلی بدی برای ما بود. او تازه داشت بهتر می‌شد. متاسفانه او بار دیگر دچار مصدومیت شده است. او امروز اسکن خواهد کرد و قطعا مدتی از میادین دور خواهد بود ولی امیدوار هستم مصدومیت او زود تمام شود و بتواند تیم را در بازی‌های آتی همراهی کند.

پرسپولیس
█ بلیت فروشی دیدار پرسپولیس ایران - السدقطر در لیگ قهرمانان آسیا آغاز شد
█ سایت فروش الکترونیکی بلیت بازی پرسپولیس و السد به دلیل هجوم متقاضیان از دسترس خارج شد!
█ انصاری: بازی با السد ملی است، کار برای ما و السد سخت است و هنوز هیچ چیز تمام نشده است. اگر به فینال برسیم این افتخار برای فوتبال ایران خواهد بود
█ شنیده می شود کمال کامیابی نیا مشکلی برای دیدار با نماینده قدرتمند قطر ندارد و می تواند بعد از غیبت در بازی رفت به دلیل محرومیت این بار به میدان برود. گادوین منشا و امید عالیشاه هیچ مشکلی برای دیدار با السد ندارند. محسن ربیع خواه در صورت صلاحدید برانکو می تواند یا در پست دفاع کناری یا هافبک دفاعی به میدان برود.

استقلال
█ هاشم بیگ زاده هافبک پیشین استقلال: امسال از فوتبال خداحافظی می کنم. نزدیک به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از استقلال طلبکار بودم که ۸۰۰ میلیون آن را بخشیدم و نزدیک ۴۰۰ میلیون دریافت کردم. از نفت هم هنوز ۴۰۰ میلیون تومان طلبکارم ولی نمی دانم به سراغ چه کسی بروم؛ باید دریافت این مبلغ را فراموش کنیم.
█ اللهیار صیادمنش بازیکن ۱۷ ساله تیم فوتبال استقلال که در دیدار مقابل سایپا در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر دچار آسیب دیدگی از ناحیه ساق پا شد، قرار است امروز ام آر آی بدهد تا میزان مصدومیتش مشخص شود.
█ بازیکنانی که روزگذشته در ترکیب استقلال قرار گرفته اند ساعت12 درسالن وزنه هتل المپیک ریکاوری خواهند کرد و بقیه بازیکنان در همین ساعت درمجموعه صنایع دفاع یک ‌جلسه تمرین خواهند داشت.
█ نوازی پیشکسوت استقلال: زشت است جباری مربی سکونشین استقلال شود|شکل کار فتحی به‌عنوان سرپرست باشگاه قشنگ نبود که این‌گونه با یک پیشکسوت برخورد کند!
█ منصور رشیدی: عملکرد استقلال با جوانانش در دیدار با سایپا بسیار امیدوار کننده بود 

شهرستان‌ها
█آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن:دوباره همان داستان همیشگی اشتباهات داوری تکرار شد. ما یک گل زدیم که بازیکن حریف نیم متر از داخل دروازه‌ بیرون کشید که داور گل نگرفت
█ کاظمی معاون اجرایی باشگاه نساجی: ما در فوتبال ایران داور نداریم، اگر یک نفر از این داور‌ها اشتباه می‌کردم مشکلی نبود، اما ما از شش داور ضربه خوردیم که این کاملا غیر عادی است. جامعه داوری ایران بیمار است و ما به جز فغانی دیگر داوری نداریم. پرسپولیس را در بازی با ما از بحران خارج کردند و روز گذشته هم سپاهان را یک قدم به قهرمانی نزدیکتر.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال