بسته خبری مدال از فوتبال ایران/مهدوی کیا و هاشمیان، گزینه های سرمربیگری تیم ملی جوانان

به گزارش مدال، معینی رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال: ۱۰ نفر را برای سرمربیگری تیم جوانان مدنظر داریم که نام وحید هاشمیان هم در لیست هست بخصوص اینکه وی خودش هم اظهار تمایل کرده است ......

به گزارش مدال، معینی رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال: ۱۰ نفر را برای سرمربیگری تیم جوانان مدنظر داریم که نام وحید هاشمیان هم در لیست هست بخصوص اینکه وی خودش هم اظهار تمایل کرده است. مهدوی کیا هم جزو این لیست هست و خوشحال می شویم او و امثال وی برای کار در تیم های پایه مشغول شوند. ما سال گذشته هم با مهدوی کیا صحبت کردیم ولی او گفت که با تیم هامبورگ قرارداد دارد.

در سایت مدال تلاش خواهیم کرد تا سرتیتر مهم‌ترین اخبار روز فوتبال ایران در اختیار شما قرار دهیم. با این توضیح که اخبار حوزه نقل و انقالات در بخشی مجزا ارائه خواهد شد. سرتیتر مهم‌ترین اخبار امروز فوتبال ایران را در ذیل می‌خوانید:

تیم ملی و لژیونرها
█ شکاری: دارم آماده می شوم که به تهران بیایم و در اردوی تیم ملی حاضر شوم. خوشبختانه باشگاه این بار به ما اجازه حضور در اردوی تیم ملی امید را داده است.
█ با هماهنگی های صورت گرفته و جهت حضور در اردوی تیم ملی فوتبال امید ، 3 لژیونر این رده سنی( نورافکن،شکاری،کرملاچعب) روز دوشنبه وارد تهران می شوند. 
█ پس از ابهام در روند انتقال کریم انصاری‌فرد به ناتینگهام فارست یک تیم دیگر انگلیسی برای جذب این ملی‌پوش ایرانی دست به کار شده است.

پرسپولیس
█ کادر فنی پرسپولیس تصمیم دارد پس از بازگشت نوراللهی و بیرانوند از اردوی تیم ملی به آنها استراحت داده تا دچار خستگی نشوند.
█ راننده اتوبوس پرسپولیس: استقلال هم اگر اتوبوس داشته باشد می‌خرم. اتوبوس پرسپولیس کم کار کرده و آماده مسافرت در جاده‌هاست. این اتوبوس را یک میلیارد و سیصد و پنجاه میلیون تومان خریدم
█ خلیل زاده: درگیری‌ام با بونجاح عادی بود!خودمان را از حالا برنده بدانیم اشتباه بزرگی است. برانکو قبل از بازی با السد به ما گفت از این بازی برد می‌خواهیم
█ محسن مسلمان پس از آن که تا حد زیادی متوجه شد دیگر جایی در تفکرات امید نمازی و تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان ندارد، ناامید شده و به دنبال پیدا کردن تیم جدیدی است. برانکو خطاب به مدیران پرسپولیس گفته است مسلمان را نمی خواهد و تیمش تکمیل است.
█ برانكو: جدي مي‌گويم كه قطعا از شرايط مالي باشگاه راضي نيستم. سختي كار ما را مي‌توان از ديدار استقلال - السد در آزادي متوجه شد

استقلال
█ فتحی: حسینی باید تا آخر قراردادش بماند. حسینی به کمیته انضباطی استقلال فرا خوانده شد
█ فتحی سرپرست باشگاه استقلال: جباری در این روزها به باشگاه استقلال آمده اما اصلا در مورد حضور وی در کادر فنی صحبت نشده است.جباری به باشگاه می آید، فرزاد مجیدی به باشگاه سر می زند. حنیف عمران زاده هر دو روز یکبار به باشگاه استقلال می آید و با فرهاد مجیدی هر چند روز یکبار جلسه می گذارم، بقیه هم همینطور
█ بیژن طاهری مربی تیم فوتبال استقلال: جو ورزشگاه شرایط خوبی نداشت. از دقیقه اول تا پایان، به ما از سوی هواداران توهین شد. از بلندگو‌های ورزشگاه به استقلال توهین کردند و باشگاه هم اعتراض کرده است. در مورد اخراج  شفر هم باید بگویم که این مربی کاری نکرد که از زمین اخراج شود. باشگاهی که معترض است، استقلال است، چرا که پنالتی حریف به نظر ما درست نبود.
█ نکونام: آرزویم سرمربیگری استقلال است. می‌توانیم از تیم ملی انتظار قهرمانی آسیا را داشته باشیم. حضور برانکو و شفر به فوتبال ما کمک می‌کند.
█ با نظر وینفرد شفر، بازیکنان تیم فوتبال استقلال امروز صبح پس از انجام ریکاوری راهی اهواز و پس از آن به سمت تهران حرکت می کنند. اعضای تیم فوتبال استقلال ساعت ۱۷ عصر امروز به سمت تهران حرکت می‌کنند.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال