بسته خبری مدال از نقل و انتقالات اروپا/ شک و شبهه در مورد مارسلو

اخبار نقل و انتقالات اروپا همچنان پر التهاب و پرهیجان دنبال می شود. به گزارش خبرنگار سایت مدال با اخباری کوتاه از نقل و ......

اخبار نقل و انتقالات اروپا همچنان پر التهاب و پرهیجان دنبال می شود. به گزارش خبرنگار سایت مدال با اخباری کوتاه از نقل و انتقالات امروز با شما خواهیم بود:
 
* بازگشت ستاره منچستر به لیسبون
باشگاه اسپورتینگ لیسبون خبر بازگشت نانی به این تیم را به طور رسمی اعلام کرد. قرارداد نانی با این باشگاه پرتغالی دو ساله است و این بازیکن پرتغالی خود را تا سال ۲۰۲۰ به سبز و سفیدپوشان لیسبون متعهد کرد.
 
* کیندبرگ مدعی شد: قدوس پیشنهاداتی بهتر از بوردو دارد
سامان قدوس که از ماه‌ها قبل شایعات پیرامون جدایی اش از اوسترسوندس به گوش می‌رسید بعد از گلزنی برای اوسترسوندس مقابل هاماربی که منجر به پیروزی تیم نیز شد، نامش در صدر اخبار قرار گرفت. سایت moiceleste نیز از پیشنهاد جالب تیم بوردو فرانسه برای جذب این ستاره دوملیتی خبر داده است.
 
* تب نقل و انتقالات این بار در رئال مادرید
 طبق گزارش ملچور رویز، کادنا کوپه؛  رئال مادرید برای جانشینی رونالدو قصد دارد، یک مهاجم نوک و یک وینگر با کیفیت جذب کند.
 
*تبریک بشیکتاش به مربی تازه وارد
 باشگاه بشیکتاش بابت پیوستن گوتی به جمع کادر فنی این تیم طی پیامی تبریک گفت.
 
* مدافع ساسولو در تور لاتزیو
باشگاه لاتزیو به صورت رسمی از عقد قرارداد با فرانچسکو آچربی، مدافع میانی تیم ساسولو خبر داد. آچربی روز گذشته تست پزشکی لاتزیو را با موفقیت پشت سر گذاشت و تمرینات خود را با هم‌تیمی‌های جدیدش آغاز کرده است.
 
* 3دلیل توتو اسپورت برای پیوستن مارسلو به یووه
 - توتو اسپورت نوشت: 3 دليل كه نشان می دهد ممكن است مارسلو هم به يوونتوس برود:
١. مارسلو دوست صميمى رونالدو است ولی هنوز پست وداع نگذاشته است.
٢. الكس ساندرو با يوونتوس تمديد نكرده و در آستانه جدايى از تیم است و با جدا شدن او يوونتوس براى خريد مارسلو تلاش خواهد كرد!
٣. اينكه مارسلو با فالو كردن پيج يوونتوس به شايعات جان تازه اى داده است.
-اندرسینو مارکز مدعی شد :در حال حاضر انتقال نیمار به رئال غیرممکن به نظر می رسد. مادرید تصمیم گرفته تا گزینه های دیگری را بررسی کند.
- به ادعای جانلوکا دی مارتزیو؛ مندس به عنوان واسطه در حال تلاش برای به خدمت گرفتن میلینکوویچ ساویچ هافبک صربستانی لاتزیو به رئال مادرید می باشد.

تگ ها


فوتبال