بسته خبری مدال از نقل و انتقالات اروپا؛ مسئله این است؛ هازارد در کنار هری کین؟!

هازارد، هری کین و بنزما در کنار هم؟! به گزارش خبرنگار سایت مدا ......


هازارد، هری کین و بنزما در کنار هم؟!

به گزارش خبرنگار سایت مدال با برگزاری فینال جام جهانی و خداحافظی با روزهای پرشور فوتبال جهان تا شروع بازی های لیگ های اروپایی، همچنان بازار نقل و انتقالات گرم و پر هیجان دنبال می شود. برخی از این اخبار مهم را در زیر می خوانیم:


- سایت SVT Sport سوئد نوشت: سامان قدوس در یک قدمی بوندس لیگا یا لاشامپیونه قرار دارد.
سران استرسوند دریافت دو پیشنهاد از باشگاه های آلمانی و فرانسوی برای فروش سامان را تایید کردند که این موضوع توام می شود با خداحافظی قدوس از طرفداران این باشگاه تا همه چیز برای کوچ او فراهم باشد.

- فیلیپه اندرسون با قراردادی 4 ساله و 42 میلیون یورویی به وستهم پیوست تا رکورد گران قیمت ترین بازیکن تاریخ این باشگاه شکسته شود.

-مارکا نوشت: کورتوا و هازارد خود را آزاد کردند!
قیمت دروازه بان 35 میلیون یورو است و ستاره ی بلژیکی (هازارد) بارها تمایلش را به حضور در رئال اعلام کرده است.

-   مارکوس آلونسو محصول آکادمی رئال شاید به عنوان جانشین تئو هرناندز به رئال برگردد و با مارسلو برای حضور در ترکیب اصلی رقابت کند.

- مارکا اعلام کرد خامس مي خواهد به رئال برگردد و از وقتي زيزو رفته باشگاه مي خواهد او را برگرداند. همچنين لوپتگي علاقه مند به خامسه  و پاي چپش رو دوست داره. لوپتگي با خامس صحبت كرده و قدم بعدي توافق بايرن با اين انتقال می باشد..

 خامس تمایل به برگشت دارد و قصد دارد عملكرد فصل 2014/2015 را تكرار كند (17 گل و 18 پاس گل). بايرن به اين مسئله آگاهی کامل دارد و با توجه به روابط خوبي كه دو باشگاه دارند و تصميم خامس، بايرن مي تواند تمايل به مذاكره داشته باشد.

-  کالچیو مرکاتو :یووه تماس های اولیه را با مارسلو گرفته است. آنها به محض رفتن الکس ساندرو، هیگواین و استورارو به سراغ او می روند. رئال با مبلغ 40 تا 60 میلیون یورو راضی به فروش بازیکن برزیلی خواهد شد.


- مارکا در خبری آورد: اگر خامس به بایرن درخواست جدایی بدهد انتقالش به رئال هموار خواهد شد!
 
- دفنسا سنترال نوشت: رئال مادرید یک پیشنهاد با مبلغ ۳۵ میلیون یورو + ۵ الی ۱۰ میلیون یورو متغیرات را به چلسی داده  . رئال می خواهد که کورتوا بعد از تور تابستانی اینترنشنال کاپ به تیم ملحق شود.

- اسپورت ۳۶۰ گزارش کرد؛ این اولین بار نبود که هازارد تمایل خودش را به رئالی شدن نشان می دهد ؛ هازارد عاشق رئال است !

- ترزگه :بعید نیست که زیدان و کریستیانو بازهم در کنار هم این بار در یووه کار کنند.

- مطبوعات فرانسه گزارش کردند رئال با رفتن زیدان چاره ای جز خرید مهاجم ندارد که ادینسون کاوانی هم یکی از گزینه ها می باشد.

- براساس ادعای کادنا سر؛ یک هفته است که انتقال هازارد و کورتوا در جریان می باشد و هفته بعد هردو رئالی خواهند شد..

-  رسانه های هلندی از سفر جهانبخش به انگلستان خبر دادند و گفته می شود اوبه زودی در تست های پزشکی لستر شرکت می کند. رسانه های انگلیسی نیز حضور جهانبخش در تست پزشکی لسترسیتی را تایید کردند.

- فاکس اسپورت آرژانتین: تا چند ساعت دیگر ریکاردو گاریکا سرمربی پرو در جام جهانی 2018 جانشین سامپائولی در آلبی سلسته می شود.

- گاتزا دلو اسپورت خبر داد؛ آليسون مي خواهد براى رئال مادريد بازى كند. رم برایش ٧٠ ميليون مي خواهد كه فقط چلسى و ليورپول حاضر به پرداخت اين مبلغ هستند. رئال با خود بازيكن خيلى وقت پيش به توافق شخصى رسيده . قراردادى 5 سال و ساليانه 6 ميليون یورو دستمزد!  باشگاه رئال پيشنهادش را عوض نمي كند و زير بار نمي رود. پيشنهاد رئال 50 ميليون + 10 ميليون يورو متغييرات است و همه چيز به رم بستگى دارد و اگر اين پيشنهاد  را قبول نکند باشگاه رئال به دنبال گزينه اى ديگر خواهد بود.

- ديفنسا سنترال نوشت: رئال مادريد تيبو كورتوا را به خدمت خواهد گرفت و اين انتقال طى 7 - 10 روز آينده اعلام خواهد شد، باشگاه چلسى پيشنهاد 35 ميليونىِ رئال را رد كرده  اما با 40 - 45 ميليون يورو + متغييرات مشكلى با اين انتقال نخواهد داشت. رئال مي خواهد بعد اردوى آمريكا كورتوا به اردوى تيم اضافه شود و حتى ممكن است مقابل اتلتيكو در سوپر كاپ اروپا بازیکن فيكس باشد.

- مورينتيس گفته: هرى كين در رئال مادريد !؟ جاى همه ستارها رئال مادريد هست، اما ما براى حمله كريم را داريم و او يك رهبر براى تیم  است  مخصوصا بعد از رفتن كريستيانو. در صورتى كه كين بياید همه چيز در تيم پيچيده خواهد شد زيرا دو بازيكن فوق العاده در حمله داريم؛ "كين و كريم".

-ماركا خبر داد؛ هازارد و كورتوا درهاى انتقال را باز كردند، رئال با ٣۵ ميليون يورو كورتوا را به خدمت خواهد گرفت و در اين بين هازاد اصلا علاقش به رئال رو پنهان نمي كند.

-كارمبئو گفته: اميدوارم رئال امباپه را جايگزين كريس كند. امباپه یک

ستاره است و شايسته اين می باشد که پيراهن رئال را بر تن کند.

وداع وینیسیوس با رفقا

وینیسیوس پنجشنبه این هفته ساعت 15:30 به وقت ایران در سانتیاگو برنابئو رسما به هواداران معرفی می شود

در خبری رسمی عنوان شده اددرین مانکبو بازیکن کاستیا به کولتورال لئونسا پیوسته است.

تگ ها


اخبار روز فوتبال