بسته خبری مدال از نقل و انتقالات اروپا؛ هدف پرز نیمار است، هدف بارسا هازارد

از نقل و انتقالات اروپا چه خبر؟! به گزارش خبرنگار سایت مد ......

از نقل و انتقالات اروپا چه خبر؟!
به گزارش خبرنگار سایت مدال، جانشین رونالدو همچنان مهمترین سوژه رسانه های مطرح اروپایی است. هر چند جذب تیمار پرداخت مبلغ سنگینی بابت رضایت نامه را می طلبد اما گویا هدف اصلی پرز جذب او و همچنین ام بایه است و اگر انتقال نیمار میسر نشد هازارد. به موازات این اتفاقات بارسا جدی و مصمم به جذب هازارد است و با چلسی وارد مذاکره شده. خبرها را بخوانید تا بدانید در فوتبال  اروپا چه می گذرد.

 تیتر روزنامه مارکا ؛ خامس قصد بازگشت به رئال مادرید را دارد اما بعید است این اتفاق رخ دهد. .

- پی‌اس‌جی می‌خواهد دستمزد نیمار را افزایش دهد. باشگاه فرانسوی می‌‌خواهد جلوی پیشنهاد رئال که نماینده‌اش را به برزیل فرستاده بگیرد.

- یووه اعلام کرد مراسم معارفه رونالدو را بدون هواداران و پشت درهای بسته برگزار می‌کند.

- برنابئو دیجیتال نوشت: بارسلونا از رقابت برای به خدمت گرفتن کانته کنار کشیده. رئال مادرید اصلی‌ترین مشتری او می باشد.


- دیلی میل خبر داد: رئال مادريد به چلسى براى به خدمت گرفتن هازاردپیشنهاد 170 میلیون یورویی داده این خبر از سوی چند رسانه اروپا تکذیب شده.

- قرارداد اسکار رودریگز با باشگاه رئال تا سال ۲۰۲۳ تمدید شد.

-  میدیاسَت نوشت: اولین درخواست رونالدو از یووه آوردن مارسلو به تورین بوده. مارسلو تا ۲۰۲۲ با رئال قرارداد دارد و بند فسخ قرارداد او ۱۸۰ میلیون یورو می باشد.

- گاتزا دلو اسپورت خبر داد؛ رئال مادريد براى سومین بار تلاش مي كند آليسون را به خدمت بگيرد و با چلسى و ليورپول مبارزه مي كند.

‏-   انتقال کورتوا به رئال مادرید با ۳۵ میلیون یورو خبری است که هواداران عصبانی تیم مادریدی را کمی آرام کرده است.

- امری خبر داد: ویلشر از آرسنال جدا شد، چون نمی‌توانستم جایگاه او را در ترکیب تیم تضمین کنم.

رسانه های اروپایی ادعا کردند: تمام راه ها به نيمار ختم مي شود. او هدف اول باشگاه رئال مادريد است و تحقق پذیری این رویا نزديک هست.

- ادر مهاجم فصل گذشته اینتر به جیانگسو چین پیوست.

- به نقل از رسانه های نزدیک به لیورپول، ژردان شکیری امروز تست های پزشکی این باشگاه را پشت سر گذاشته و با قراردادی ۱۳ میلیون یورویی به این تیم خواهد پیوست.


- دیلی میل گزارش داد که منچستریونایتد در حال آماده سازی پیشنهادی برای جذب هری مگوایر مدافع تیم ملی انگلیس و باشگاه لسترسیتی است.


بیلد آلمان مدعی شد، خامس قطعا در بایرن مونیخ خواهد ماند و باشگاه رئال مادرید هیچ شانسی برای بازخرید این بازیکن نخواهند داشت.

تگ ها


اخبار روز فوتبال