بسته خبری مدال/ تساوی خادم الشریعه در دور نخست لیگ شطرنج چین

در بسته خبری روزانه مدال نگاهی داریم به خبرهای فوتبال داخلی، تیم ملی و سایر رشته های ورزشی....

در بسته خبری روزانه مدال نگاهی داریم به خبرهای فوتبال داخلی، تیم ملی و سایر رشته های ورزشی.

به گزارش مدال، گلریزان جامعه ورزش برای کمک به مردم سیل‎زده، خط و نشان سفیرعربستان برای پرسپولیس و حضورسرمربی تیم ملی کرواسی در هتل محل اقامت پرسپولیس از مهم ترین خبرهای ورزشی امروز بوده است که در ادامه می خوانید.

استقلال
_مسعود اقبالی کارشناس فوتبال ایران با بیان اینکه سه بازیکن استقلال نقش مهمی در برد این تیم مقابل الهلال عربستان داشتند، گفت: استقلال در این مسابقه نشانی از یک تیم بحران زده نداشت.

_ نصرالله عبداللهی سرپرست سابق تیم فوتبال استقلال گفت:خوشبختانه با پیروزی مقابل الهلال روحیه به تیم برگشت و استقلال می‌تواند به موفقیت‌هایش برگردد.

_ مجید رضایی، عضو کمیته فنی باشگاه استقلال گفت: شفر سعی کرد از خلاقیت فردی بازیکنان استفاده بیشتری ببرد و در مجموع استقلال شب خوبی را مقابل الهلال سپری کرد.

_ بازیکنان استقلال بر اساس برنامه اعلام شده از ساعت ۱۵:۳۰ عصر امروز به وقت دوحه (17 به وقت تهران) تمرین ریکاوری خود را در هتل محل اقامت انجام می‌دهند و امشب نیز به سمت تهران پرواز می‌کنند.

_ بیانی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال با بازیکنان با تجربه و جوان خود مقابل الهلال نشان داد که در آسیا تیم پرقدرتی است و می‌توان روی این تیم حساب ویژه‌ای باز کرد.

_ آتیلا حجازی، بازیکن و مربی پیشین استقلال با انتقاد از برخی رفتارهای هواداران گفت که استقلال هوادار لات و بی‌شخصیت نمی‌خواهد.


پرسپولیس
_ سفیر عربستان در امارات با اعتماد به نفس بالا برای پرسپولیسی ها خط و نشان کشید.

_ بازی امشب پرسپولیس و الاهلی عربستان را محمدرضا احمدی گزارش خواهد کرد.

_ سرمربی تیم ملی کرواسی امروز سه‌شنبه در هتل محل اقامت سرخپوشان مهمان سرمربی پرسپولیس بود و به عنوان تماشاگر ویژه، بازی شاگردان ایوانکوویچ را تماشا خواهد کرد.

_ سرمربی الاهلی پیش از دیدار با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به عنوان بهترین مربی هفته لیگ عربستان شد.


تیم ملی و لژیونرها

_ یک نشریه ترکیه‌ای ضمن اشاره به بازگشت سیدمجید حسینی، مدافع تیم ملی کشورمان به روزهای اوج از او تمجید کرد.


منهای فوتبال
_ آیین ملی گلریزان جامعه ورزش برای کمک به مردم سیل‎زده با حضور مسعود سلطانی‎فر وزیر ورزش برگزار شد.

_ سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین در آستانه اعزام به مسابقات جام باشگاه‌های آسیا اظهار امیدواری کرد تا تیم ملی پوریا فیاضی را در اختیار این باشگاه قرار دهد.

_ سرپرست نایب رئیس بانوان فدراسیون کشتی، سال ۹۸ را برای کشتی کلاسیک سال آموزش نامید و گفت: قرار است ۴۲ برنامه آموزشی را اجرا کنیم.

_ رییس فدراسیون جودودر حاشیه مراسم گلریزان جامعه ورزش در حمایت از مردم سیل زده گفت: من یک لرستانی هستم و عمق فاجعه را دیدم که مردم شرایط مساعدی ندارند. همان طور که مردم لرستان در زلزله پیش قدم بودند اکنون نیاز به حمایت همه مردم دارند.

_ معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: جامعه ورزش تا فروکش آب و برگشت مردم به زندگی عادی و بهبود شرایط، کنار مردم سیل‌زده خواهد بود.

_ ساراسادات خادم الشریعه در دور نخست لیگ برتر شطرنج چین به تساوی رسید.

_ رئیس هیأت کشتی استان آذربایجان غربی گفت: کمیته انضباطی، حکم محرومیت مادام العمر مربی خاطی و رئیس هیات کشتی شهرستان نقده را صادر کرد.

_ تیم ملی والیبال ساحلی ایران «الف» با کسب پیروزی مقابل تیم قطر به مرحله یک‌چهارم نهایی تور جهانی ساتون صعود کرد.