بسته خبری مدال/ تیم والیبال ساحلی «ب» از صعود به فینال آسیایی بازماند

در بسته خبری روزانه مدال نگاهی داریم به خبرهای فوتبال داخلی، تیم ملی و سایر رشته های ورزشی....

در بسته خبری روزانه مدال نگاهی داریم به خبرهای فوتبال داخلی، تیم ملی و سایر رشته های ورزشی.

به گزارش مدال، بسته خبری سه شنبه ۲۷ فروردین را  در ادامه می خوانید.

استقلال
_ستار همدانی، هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: تا پایان لیگ برتر چند هفته باقی مانده و برای تعیین قهرمان ممکن است هر اتفاقی رخ بدهد

_در بررسی دیدار‌هایی که مهدی سیدعلی برای تیم استقلال در لیگ برتر سوت زده مشخص شد کفه برد‌های آبی‌پوشان با این داور به مراتب سنگین‌تر از نتایج باخت یا تساوی است.

_مجید نامجو مطلق پیشکسوت استقلال تهران می‌گوید بازیکنان استقلال تهران در حال حاضر فشار مسابقات در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را تحمل می‌کنند و تمرکز بالا و آرامش در حال حاضر مهم‌ترین فاکتور برای موفقیت آنهاست.

_مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه محرومیت طولانی باقری به صلاح نیست، گفت: باشگاه استقلال نباید خودزنی کند.


پرسپولیس
_بازیکنان پرسپولیس پس از صرف نهار راهی اصفهان خواهند شد به همین دلیل نشست خبری پیش از دیدار این بازی برگزار نمی‌شود.


سایر تیم ها
_قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان، گفت: در بحث انتقال یونس دلفی فقط نقش امضا کننده را داشتم و هماهنگی‌های این کار از سوی روابط بین‌الملل و مدیرعامل شرکت انجام شد.


تیم ملی و لژیونرها
_زهرا قنبری پس از بازگشت از مرحله دوم رقابت‌های انتخابی المپیک گفت: فوتبال بانوان در مسیر پیشرفت قرار دارد و اگر به آن بها داده شود نتیجه آن را خواهند دید.

_حسین عبدی سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران، گفت:‌ برنامه‌های تمرینی و درخواست اردوهای داخلی و خارجی را به صورت زمان‌بندی شده به فدراسیون تحویل داده‌ام.

_سرمربی تیم فوتبال جوانان تاکید کرد برای حضور در مرحله دوم مسابقات قهرمانی آسیا بازیکنانی می خواهد که با قلب بزرگ برای کشور بجنگند.

_ابراهیم قاسمپور، پیشکسوت فوتبال کشورمان معتقد است که با عملکرد تیم فوتبال امید ایران در مرحله اول انتخابی المپیک ۲۰۲۰، نمی‌توان امید چندانی به صعود این تیم به المپیک داشت.


منهای فوتبال
_فدراسیون والیبال ایران برای برگزاری اردوی تدارکاتی بانوان با کشورهای ژاپن و کره‌جنوبی وارد مذاکره شد.

_قرار است در نشست هیات اجرایی شورای المپیک آسیا، حضور کاراته در بازی‌های آسیایی 2022 تصویب شود.

_مهدی علیاری دارنده مدال برنز کشتی فرنگی قهرمانی آسیا گفت: انتظارات مردم از کشتی به حق و به جا است.

_تیم ملی بوکس کشورمان پس از رسیدن به کشور تایلند در هتل گولدین تولیپ شهر بانکوک مستقر شد.

_ تیم ملی والیبال ساحلی ایران «ب» با قبول شکست مقابل تیم چین از صعود به فینال تور آسیایی سامیلا، بازماند.

_کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی تصمیم‌گیری در مورد کادرفنی تیم ملی فوتبال ساحلی را به بعد از بازگشت مارکو اوکتاویو به ایران موکول کرد.

_قادر میزبانی پیشکسوت تیم ملی دوچرخه‌سواری گفت: خیلی امیدوار نیستم تا ملی‌پوشان بتوانند در مسابقات قهرمانی آسیا ازبکستان نتیجه خوبی را کسب کنند.

_رئیس فدراسیون کاراته با بیان اینکه حساب ویژه‌ای بر روی کمک‌های آشوری دبیر اسبق این فدراسیون باز کرده بود،گفت: تلاش کردم او به کارش ادامه بدهد اما حجم بالای فعالیت‌ها او را خسته کرده بود.

_جواد محجوب ملی‌پوش جودوی کشرومان گفت: به علت مصدومیت رقابت‌های قهرمانی آسیا را از دست دادم اما خودم را برای جمع کردن امتیازات المپیکی آماده می‌کنم.