بسته خبری مدال/ فدراسیون وزنه‌برداری نه سرپرست دارد، نه رئیس!

در بسته خبری روزانه مدال نگاهی داریم به خبرهای فوتبال داخلی، تیم ملی و سایر رشته های ورزشی....

در بسته خبری روزانه مدال نگاهی داریم به خبرهای فوتبال داخلی، تیم ملی و سایر رشته های ورزشی.

به گزارش مدال، بسته خبری دوشنبه ۹ اردیبهشت  را  در ادامه می خوانید.

استقلال
_عباس محمد رضایی  هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: با رفتن وینفرد شفر از استقلال مشکلی حل نمی‌شود و باید به او تا پایان فصل فرصت داد.

_فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی استقلال تهران و جانشین شفر انتخاب شد.

_علی موسوی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران گفت: فرهاد مجیدی هنوز جوان است و فکر نکنم در این حواشی بتواند دوام بیاورد چون تجربه مربیگری زیادی ندارد.

_امیر حسین صادقی، کاپیتان سابق استقلال می‌گوید اگر روزی بخواهد در مورد فوتبال حرف‌هایی را بزند، خیلی‌ها باید از فوتبال بروند!

_عبدالعلی چنگیزپیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: سپردن هدایت تیم استقلال به «فرهاد مجیدی» یک ریسک بزرگ است و اگر جواب ندهد، مدیریت باید پاسخگوی تبعات آن باشد.

_سیروس دین محمدی پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است که مربیان ایرانی در سطح هدایت این تیم نیستند و باید مدیران باشگاه به فکر استخدام یک مربی از اروپای شرقی باشند.

_میرشاد ماجدی، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: در خصوص انتخاب سرمربی به مدیرعامل اختیار تام داده بودیم تا بتواند تصمیم لازم را بگیرد.

_پیروز قربانی کاپیتان سابق تیم فوتبال گفت: فرهاد مجیدی می‌تواند گزینه خوبی برای نیمکت استقلال باشد ولی امیدوارم در این تیم مهره سوخته نشود.

پرسپولیس
_شیث رضایی کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خدا دید که چقدر پرسپولیسی‌ها تنها هستند و به قولی هوای این تیم را داشت.

 

سایر تیم ها
_سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: هدف‌مان این است با توجه به شرایطی که برای استقلال به وجود آمده به این تیم ضربه بزنیم و سه امتیاز را کسب کنیم.

_نمایندگان AFC روز گذشته با حضور در باشگاه پیکان از بخش مالی و ورزشی این مجموعه بازدید کردند.

_مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با بیان اینکه قرارداد علیرضا منصوریان برای دو سال دیگر باید تمدید شود، گفت: زیر بار حرف زور نمی‌روم و نمی‌توانند چیزی را به من تحمیل کنند.

_سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان قرار است در هفته جاری لیست بازیکنانش را برای فصل آینده به این باشگاه ارائه کند.

 

تیم ملی و لژیونرها
_هواداران باشگاه ناتینگهام انگلیس از سران این باشگاه درخواست کردند هر طور شده کریم انصاری فرد را برای فصل آینده در تیم حفظ کنند.


منهای فوتبال
_مصطفی نظری دروازه‌بان ایرانی تیم واموس اندونزی می‌گوید این باشگاه از او کلاهبرداری کرده و با جعل سند، حقش را خورده است.

_باخت تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران مقابل اندونزی در یک تورنمنت دوستانه زنگ خطر را برای این تیم در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا به صدا در آورد.

_فدراسیون وزنه برداری کشورمان با توجه به اتمام دوره سرپرستی علی مرادی همچنان بلاتکلیف است و با ابهام و اما و اگر اداره می‌شود.

_سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین پس از بازگشت از مسابقات جام باشگاه ها گفت: فیاضی با سرویسی که زد «کوبیاک» را تحقیر کرد.

_کاروان تیراندازی ایران در مسابقات کسب سهمیه المپیک توکیو از 127 سهمیه توزیع شده فقط یک سهمیه را کسب کرده است.

_سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: خدا را شکر به قولی که برای قهرمانی داده بودیم وفا کردیم و خجالت‌زده مردم نشدیم.

_حمید بنی‌تمیم سرپرست پیشین فدراسیون کشتی گفت: آرامش کشتی از هر چیز دیگری برایم مهم‌تر بود و نمی‌خواستم به هر قیمتی در این پست باقی بمانم.

_رئیس فدراسیون دوچرخه سواری می‌گوید: مدال یزدانی بعد از 80 سال ارزشمند بود و او نشان داد شانس زیادی برای کسب سهمیه المپیک هم دارد.

_حسین طیبی ملی‌پوش ایرانی تیم غیرت قزاقستان در مورد کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا صحبت‌هایی را انجام داد.

تگ ها


فوتبال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال