بسته خبری منهای فوتبال/ ستاره‌های پیشین فوتبال جهان، میهمان تیم بسکتبال نیویورک

در بسته خبری منهای فوتبال نگاهی داریم به مهم ترین اخبار امروز در حوزه والیبال، بسکتبال، رزمی و ......

در بسته خبری منهای فوتبال نگاهی داریم به مهم ترین اخبار امروز در حوزه والیبال، بسکتبال، رزمی و...

_ قائم مقام مدیرعامل باشگاه سایپا در والیبال، گفت‌: درخواست اخذ تست دوپینگ هم حق قانونی باشگاه است و هم باید بحث دوپینگ در والیبال جدی گرفته شود.

_ رونالدو نازاریو و آلن شیرر، ستاره‌های پیشین فوتبال برزیل و انگلیس، میهمان ویژه دیدار دو تیم بسکتبال نیویورک نیکس و شارلوت هورنتس در سالن «مدیسیون اسکوئیر گاردن» شهر نیویورک بودند.

_ اکبر فلاح، دارنده مدال های طلا و نقره جهان با تاکید بر اینکه رییس بعدی فدراسیون کشتی باید از جامعه کشتی باشد گفت: اگر غیر از این اتفاق بیفتد به من برمی‌خورد و قطعا در صف اول انتقاد از او خواهم بود.

_ داوران المپیکی از کشورهای اسلوونی و اوکراین به عنوان نماینده اتحادیه جهانی کشتی در پنجمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی جام باشگاه‌های جهان حضور خواهند داشت.

_ مربی ادواری تیم وزنه برداری جوانان ایران گفت: این رده پشتوانه اصلی تیم ملی بزرگسالان به شمار می‌رود و برای داشتن آینده درخشان در عرصه جهانی، از اهمیت بالایی برخوردار است.

_ نام‎نویسی از کاندیداهای ریاست در دو فدراسیون ووشو و جودو از شنبه هفته آینده به صورت رسمی آغاز می‎شود.

_ دبیرکل کمیته ملی المپیک می گوید: با توجه به مشکلاتی که ممکن است در ورزش به وجود آید باید پایگاهی باشد تا بتواند با تربیت متخصصان، آگاهی هایی در زمینه حقوق ورزش به فدراسیون ها بدهد.

_ با حکم سیدرضا صالحی امیری، محمدصادق فرجی رئیس سابق فدراسیون کاراته به عنوان "مشاور در امور پارلمانی" این کمیته منصوب شد.

_ فدراسیون دوچرخه سواری در راستای کسب سهمیه المپیک 2020 در بخش جاده توانست اولین دعوتنامه برای حضور در تورهای آسیایی را دریافت کند.

_ دعوتنامه تور بین المللی اندونزی جهت حضور تیم ملی دوچرخه سواری به فدراسیون ایران رسیده است.

_ دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتسال ایران با صربستان در بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.

_ مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جشنواره ورزش‌های بیلیاردی در رشته اسنوکر شش توپ انفرادی برگزار شد و طی آن امیر سرخوش و سیاوش میزنی با پیروزی در مقابل حریفان خود راهی فینال شدند.

_ انگلیس به عنوان یکی از قدرت های چوگان برای همکاری با چوگان ایران اعلام آمادگی کرد.

تگ ها


المپیک