بسته خبری منهای فوتبال /مخالفت اتحادیه جهانی کشتی با تغییر قوانین

در بسته خبری منهای فوتبال نگاهی داریم به مهم ترین اخبار امروز در حوزه والیبال، بسکتبال، رزمی و ......

در بسته خبری منهای فوتبال نگاهی داریم به مهم ترین اخبار امروز در حوزه والیبال، بسکتبال، رزمی و...

به گزارش خبرنگار مدال مخالفت اتحادیه جهانی کشتی با تغییر قوانین کشتی و حذف فدرر و شاراپووا از مسابقات اپن آمریکا از مهم‌ترین خبرهای منهای فوتبال بوده که در بسته خبری امروز می‌خوانید:

توپ و تور

_ صبح روز دوشنبه اردوی تیم ملی بانوان مهمان ویژه ای داشت و آقای رجبی یزدی سفیر ایران به همراه شهردار یاسپرین در اردوی تیم ایران حاضر شدند.

_ تیم ملی بسکتبال ۳ نفره پسران زیر ۱۸ سال کشورمان دیشب برای شرکت در مسابقات جوانان آسیا عازم کشور مالزی شد.

_ فدراسیون جهانی والیبال از امروز در انتظار ارائه پیشنهاد میزبانی مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۲ است.

_ در سومین روز از رقابتهای بین‌المللی بسکتبال با ویلچر بانوان که در بانکوک تایلند در حال برگزاری است، تیم ایران با شکست تیم کره جنوبی به فینال این رقابتها راه یافت.

ورزش های رزمی

_ سرمربی تیم ملی بوکس از مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک خواست تا سهمیه بوکس را به ۷ نفر برسانند و گفت: به دلیل آینده بوکس، خود را فدا کرده‌ام.

_ سرمربی تیم ملی بوکس از مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک خواست تا سهمیه بوکس را به ۷ نفر برسانند و گفت: به دلیل آینده بوکس، خود را فدا کرده‌ام.

_ رئیس فدراسیون بوکس معتقد است که عملکرد بوکس در بازیهای آسیای ۲۰۱۸ جاکارتا قابل دفاع نیست.

کشتی و وزنه برداری

_ یک سایت روس اعلام کرد؛ علی رغم مخالفت کشتی گیران در سراسر دنیا اتحادیه جهانی به دنبال تغییر قوانین وزن کشی در دو روز نیست.

_ چهارمین دوره رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان، جام یادگار امام (ره) روزهای 15 و 16 شهریورماه در شهر سیرجان استان کرمان برگزار می شود.

_ آزاد و فرنگی‌کاران تیم ملی کشتی ایران درحالی خود را مهیای حضور در رقابتهای جهانی مجارستان می‌کنند که اکثر تورنمنت‌های تدارکاتی آنها لغو شده است.

_ اردوی تیم ملی کشتی آزاد جوانان از روز 16 شهریورماه تا زمان اعزام به رقابت های جهانی اسلواکی در خانه کشتی محمد بنا مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

_ هفته ششم رقابت های عمومی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان کشور روزهای چهارشنبه و جمعه 14 و 16 شهریورماه  و با برگزاری مسابقات دو وزن کشتی آزاد و دو وزن کشتی فرنگی در سالن شهدای هفتم تیر تهران پیگیری می شود.

_ تیم بیمه رازی با کسب ۱۲۲۴ امتیاز در پایان هفته دوم رقابتهای لیگ برتر وزنه برداری بزرگسالان کشور همچنان در صدر جدول قرار دارد.

_ با بازگشت احتمالی ایلیا ایلین ۳۰ساله به رقابتهای بین المللی از مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۸، ظاهرا باید در انتظار رقابت او و سهراب مرادی در عشق آباد ترکمنستان باشیم.

سایر ورزش‌ها

_ جودوکار سابق تیم ملی گفت: مسوول ایرانی برگزار کننده رقابت‌های کوراش بازی‌های آسیایی، پس از شکست محمد ملک محمدی نماینده وزن 90 - کیلوگرم ایران که با ناداوری محض صورت گرفت، به او می‌گوید "شرمنده‌ام از اینکه قرعه به نام تو افتاد!" او مدعی است قهرمانی برادرش در این رویداد بزرگ و اهتزاز پرچم ایران قربانی منافع شخصی و زد و بندهای فردی شده است.

_ سی و سومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران آذربایجان مهرماه سال جاری در شش مرحله برگزار خواهد شد.

_ شهنام نظرپور ملی پوش شیرجه درباره آسیب دیدگی اش در روز مسابقات بازی‌های آسیایی گفت: با درد شیرجه می‌زدم چون حیفم می‌آمد پس از تمریناتی که پشت سرگذاشته بودم در مسابقه حاضر نشوم.

_ در ادامه رقابت‌های جهانی تیراندازی، امروز ملی‌پوشان تپانچه 10 متر در خط آتش قرار گرفتند که از رسیدن به فینال بازماندند.

_ در ادامه سومین روز رقابتهای تیراندازی قهرمانی جهان در رشته تپانچه 50 متر مردان، تیم ایران با قرار گرفتن در جایگاه هفتم جهان به کار خود پایان داد.

_ سومین روز رقابت های تیراندازی قهرمانی جهان در کره، با ششمی تیم ملی ایران در رشته تپانپه بادی بانوان همراه بود.

_ مرحله یک هشتم نهایی تنیس اپن آمریکا بامداد امروز (سه‌شنبه) به پایان رسید و راجر فدرر و ماریا شاراپووا از این رقابت‌ها کنار رفتند.

_  نشست ستاد عالی بازی‌های آسیایی و المپیک شنبه برگزار خواهد شد.

_ کاروان پارالمپیک کشورمان آخرین مراحل آماده سازی خود را برای حضور در بازیهای پارا آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا سپری می‌کند.

_ محمد رجبلو رکابزن ملی پوش ایران گفت: ما اصلا از لحاظ هزینه کردن، حضور در مسابقه، مربی و تجهیزات در حال حاضر حتی شبیه ضعیف‌ترین کشور آسیا هم نیستیم و امیدوارم فکر اساسی برای دوچرخه سواری شود.

تگ ها


المپیک