بسته خبری منهای فوتبال/ ملایی از رسیدن به فینال بازماند

در بسته خبری منهای فوتبال نگاهی داریم به مهم ترین اخبار امروز در حوزه والیبال، بسکتبال، رزمی و ......

در بسته خبری منهای فوتبال نگاهی داریم به مهم ترین اخبار امروز در حوزه والیبال، بسکتبال، رزمی و...
به گزارش خبرنگار مدال، انتقاد شدید کشتی گیر سابق تیم ملی از خادم و کسب سهمیه جهانی توسط تیم جوانان واترپلواز مهم‌ترین خبرهای منهای فوتبال بوده که در بسته خبری امروز می‌خوانید:

 

توپ و تور

_ با گذشت سه هفته از آغاز لیگ برتر والیبال بحث طلب بازیکنان از باشگاه‌ها همچنان ادامه دارد. حمیدرضا سوسن آبادی یکی از بازیکنان طلبکار است و جلسه کمیته انضباطی در خصوص طلب او از باشگاه خاتم اردکان برگزار شد که در نهایت خاتم محکوم به پرداخت مبلغ قرار داد سوسن آبادی شد. اما با گذشت حدود دو هفته از ابلاغ حکم کمیته انضباطی هنوز خبری از اجرایی شدن آن نیست و ظاهرا حکم کمیته انضباطی گم شده است.

 

کشتی و وزنه برداری

_ پرویز هادی گفت: با توجه به تمرینات سختی که در این چند ماه پشت سر گذاشتم خدا را شکر مزد زحماتم را با کسب یک مدال جهانی گرفتم.

_ علیرضا رضایی، سرمربی تیم کشتی آزاد امید گفت: این اصلا منطقی نیست که امیدها بخواهند چند روز پیش از مسابقات جهانی در لیگ کشتی بگیرند، این موضوع را از دو ماه پیش به تیم‌ها اعلام کرده بودیم.

_ امید نوروزی، قهرمان المپیک ۲۰۱۲ گفت: به اعضای شورای فنی وقتی نگاه می‌کنید می‌بینید که تعدادی از آنها پا به سن هستند و روی هم رفته هزار سال سن دارند و از کشتی روز دنیا بی‌خبر هستند.

_ حسین نوری، ملی پوش کشتی فرنگی گفت: برای کسب مدال به مجارستان رفته بودم و از نتیجه کسب شده در رقابت های جهانی به هیچ عنوان راضی نیستم.

_ سعید عبدولی، دارنده مدال‌های طلای جهان و برنز المپیک و با تجربه‌ترین عضو تیم ملی کشتی فرنگی گفت: اتحادیه جهانی نمی‌خواهد کشتی‌گیران ایرانی به مدال جهانی برسند و فکر نمی‌کنم حالا حالاها بتوانیم به مدال برسیم.

_ عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد گفت: انتخاب ملی پوشان برای رقابت های جهانی با خرد جمعی انجام شد.

_ علیرضا کریمی، دارنده مدال برنز کشتی آزاد جهان گفت: می‌توانستم حریف آمریکایی را شکست دهم و امیدوارم با تغییر شیوه در مبارزاتم، وی را در آینده شکست دهم.

 

ورزش‌های رزمی

_ مسابقات جام‌ باشگاه‌های آسیا، جام ریاست فدراسیون جهانی و جام فجر نیمه اول اسفندماه در مجموعه ورزشی المپیک جزیره کیش برگزار می‌شود.

_ مسابقات قهرمانی کشور جوانان و بزرگسالان «جام سفیر کره‌جنوبی» در دو گروه زنان و مردان از ۱۱ آبان‌ماه طی ۴ روز و در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

_ در جریان رقابت‌های جودو گرنداسلم ابوظبی محمد بریمانلو در وزن ۷۳- کیلوگرم در همان دور نخست شکست خورد و حذف شد و سعید ملایی در وزن ۸۱- کیلوگرم برابر حریف آمریکایی پیروز شد.

_ سعید ملایی، نماینده وزه 81- کیلوگرم ایران از رسیدن به فینال رقابت های جودوی گرنداسلم ابوظبی بازماند.

 

سایر ورزش‌ها

_ میترا نوری نایب رییس بانوان فدراسیون هندبال از سمت خود استعفا کرد و علیرضا رحیمی نیز با این استعفا موافقت کرده است. نوری حدود یکسال پیش یعنی در اول آذرماه ۱۳۹۶ برای دومین بار با حکم علیرضا رحیمی به عنوان نایب رییس بانوان این فدراسیون معرفی شده بود.

_ رقابت های سلاح های بادی آسیا از ۱۱ تا ۲۱ آبان ماه به میزبانی کویت برگزار می شود اما تیم ملی تیراندازی ایران در این رقابت ها حضور نخواهد داشت. این مسابقات فرصت مناسبی برای درخشش تیراندازان ایرانی بود که به دلیل نبود منابع ارزی این فرصت از ملی پوشان گرفته شد.

_ اکرم محمدی امینی بانوی اسنوکر باز کشورمان گفت: در حال حاضر تمرینات خوبی دارم و برای حضور در تورنمنت ۶ توپ جهانی مصر خودم را آماده می‌کنم.

_ حسین شمس، سرمربی سابق تیم ملی فوتسال گفت: در فدراسیون فوتبال کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال تصمیم گیرنده نهایی است و چقدر ما در بحث مدیریتی ضعیف شده ایم که یک فرد خارجی تصمیم گیرنده است.

_ تیم واترپلو جوانان ایران با قبول شکست مقابل تیم ژاپن به مقام سوم رقابت‌های قهرمانی آسیا رسید اما سهمیه مسابقات جهانی را کسب کرد.

_ محمدرضا رجبی، دبیر فدراسیون هندبال گفت: هیچ تیمی از لیگ هندبال زنان و مردان انصراف نداده است فقط هپکوی اراک در لیگ مردان مشکل دارد که بعید است مشکلش بر طرف شود.

_ مرحله جدیدی از اردوی تیم ملی ژیمناستیک هنری از امروز در آکادمی تخصصی ژیمناستیک آغاز شد.

تگ ها


المپیک