بسته خبری منهای فوتبال/ هواداران ایران دیوانه والیبال هستند

در بسته خبری منهای فوتبال نگاهی داریم به مهم ترین اخبار امروز در حوزه والیبال، بسکتبال، رزمی و ......

در بسته خبری منهای فوتبال نگاهی داریم به مهم ترین اخبار امروز در حوزه والیبال، بسکتبال، رزمی و...
به گزارش خبرنگار مدال، تغییرات کلی در انتظار کشتی آزاد، دعوت اتحادیه کشتی از علی اکبر دودانگه و اعلام آخرین بخشنامه وزارت ورزش در خصوص بازنشسته ها از مهم‌ترین خبرهای منهای فوتبال بوده که در بسته خبری امروز می‌خوانید:

 

توپ و تور

_ سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز پیش از بازی حساس با تیم ارومیه گفت: امیدوارم والیبالی که دیدار آذربایجان می‌خواهد را به نمایش بگذاریم.

_ تیم بسکتبال سه نفره دانشگاه پیام نور به منظور شرکت در چهارمین دوره رقابت‌های لیگ جهانی دانشجویان عازم چین شد.

_ سرمربی تیم والیبال بانوان نامی نو با بیان اینکه لیگ با ۵ تیم جذابیتی ندارد، گفت: در تیم ملی نمی‌توانیم کار ویژه‌ای انجام دهیم چرا که سوپر لیگ ویژه‌ای نداریم.

_ هفته هفتم لیگ برتر والیبال که چهارشنبه برگزار خواهد شد، شاهد دیدارهای حساس تیم‌های بالا و پایین جدول رده‎بندی خواهد بود.

_ تیم بسکتبال ۳نفره دانشگاه پیام نور به منظور شرکت در چهارمین دوره رقابت‌های لیگ جهانی دانشجویان شب گذشته تهران را به مقصد چین ترک کرد.

_ فان دیک، بازیکن پیشین تیم والیبال پیکان گفت: من فصل گذشته در ایران بودم، هواداران دیوانه والیبال هستند، سپس به سری A۲ ایتالیا رفتم و قهرمان شدیم.

_ تیم بسکتبال گلدن استیت با وجود درخشش ستاره‌هایش مقابل لس آنجلس کلیپرز نتیجه را واگذار کرد.

 

کشتی و وزنه برداری

_ غلامرضا محمدی، سرمربی جدید تیم ملی کشتی آزاد گفت: امیدوارم هرچه زودتر همه این حاشیه‌ها و مشکلات تمام شود و با همدلی و همفکری بیشتر و بهتر، کشتی به ساحل آرامش برسد.

_ با توجه به حضور غلامرضا محمدی به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد، کادر فنی این تیم در آستانه تغییرات کلی و اساسی قرار گرفت.

_ اتحادیه جهانی کشتی از علی اکبر دودانگه عضو کمیسیون فنی و کارشناس کمیته مربیان اتحادیه جهانی کشتی برای حضور در جلسه کمیسیون فنی این اتحادیه دعوت کرد.ورزش‌های رزمی

_ کارنامه بانوان کاراته‌کا در بیست و چهارمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی جهان اسپانیا با تک‌برنز سارا بهمنیار جوان‌ترین ملی‌پوش و البته حاشیه بسته شد.

_ سومین دوره مسابقات پاراتکواندو قهرمانی کشور با معرفی نفرات برتر خاتمه یافت.

_ با اعلام سازمان تیم های ملی فدراسیون تکواندو کشورمان، هوگوپوشان اعزامی به مسابقات قهرمانی تیمی جهان در سال 2018 مشخص و معرفی شدند.


سایر ورزش‌ها

_ سرپرست فدراسیون هاکی از برپایی اردوهای مشترک رفت و برگشت با ترکیه و پاکستان خبر داد.

_ مرحله سوم و نهایی لیگ دوچرخه سواری کوهستان در بخش مردان با معرفی نفرات برتر در دو بخش کراس کانتری و دانهیل با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

_ سارا خادم‌الشریعه و پرهام مقصودلو همزمان در لیگ شطرنج چین شرکت می‌کنند تا برای نخستین‌بار ایران دو نماینده در این رقابت‌ها داشته باشد.

_ رئیس سازمان لیگ تیراندازی از آمادگی ۹ تیم در لیگ دسته یک و ۷تیم در لیگ برتر بانوان برای برگزاری دومین هفته این رقابت‌ها خبر داد.

_ رئیس هیئت قایقرانی استان اردبیل گفت: با نصب اسکله قایقرانی در اردبیل، یکی از مهمترین مشکلات زیرساختی این رشته ورزشی پس از ۱۸ سال برطرف شد.  

_ معاونت مالی و پشتیبانی وزارت ورزش آخرین بخشنامه خود را در خصوص اعلام بازنشسته‌ها به فدراسیون‌های ورزشی ابلاغ کرد.

تگ ها


المپیک