بسته خبری منهای فوتبال/ هیات مشهد محدودیت کوهنوردی بانوان را تایید کرد

در بسته خبری منهای فوتبال نگاهی داریم به مهم ترین اخبار امروز در حوزه والیبال، بسکتبال، رزمی و ......

در بسته خبری منهای فوتبال نگاهی داریم به مهم ترین اخبار امروز در حوزه والیبال، بسکتبال، رزمی و...
به گزارش خبرنگار مدال، تصادف دو راننده و درگیری لفظی ستاره‌های فرمول یک و مدال برنز در انتظار دو کشتی گیر فرنگی از مهم‌ترین خبرهای منهای فوتبال بوده که در بسته خبری امروز می‌خوانید:

 

توپ و تور

_ رقابت‌های لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا با برگزاری ۹ دیدار پیگیری شد که لس‌آنجلس کلیپرز بعد از نزدیک به چهار سال توانست برابر گلدن استیت به برتری برسد.

_ پس از انتقال سالن افراسیابی از فدراسیون جودو به فدراسیون بسکتبال قرار شد این مجموعه برای مسابقات بسکتبال تجهیز شود اما چون فدراسیون توانایی مالی این کار را ندارد تصمیم گرفته از باشگاه شیمیدر برای این موضوع کمک بگیرد.

_ تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران در کیش اردو خواهد زد اما طبق اعلام فدراسیون بازیکنان باید خود هزینه سفر به جزیره را پرداخت کنند که مبلغ کمی نیست.

_ شهردار ارومیه نخستین تغییرات را پس از حواشی دیدار دو تیم شهردار ارومیه با پیام خراسان اعمال کرد.

 

کشتی و وزنه برداری
_ میثم دلخانی و علی اکبر یوسفی امشب برای کسب مدال برنز به مصاف حریفان خود در رقابت های کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال جهان می روند.


 
ورزش‌های رزمی

_ سجاد گنج زاده، ملی‌پوش کاراته گفت: پیش از رقابت‌های جهانی عده‌ای با حاشیه‌سازی قصد داشتند روحیه من را خراب کنند، اما من از قصد و نیت این آدم‌ها خبر داشتم و به همین خاطر هیچ واکنشی به این موضوع نشان ندادم.

_ امیر محمد بخشی، بازیکن تیم تکواندوی لوازم خانگی کن اظهار داشت: سقف قرارداد برای تکواندوکاران ملی‌پوش که مدال جهانی دارند حدود ۴۵ میلیون تومان است!

_ غلامرضا دباغیان، سرمربی سابق تیم ملی کاراته ایران گفت: پایه و اساس این تیم کاراته را حبیب‌الله ناظریان گذاشت و اگر این تیم کنار برود پشتوانه‌ای برای رده بزرگسالان نداریم.

 
سایر ورزش‌ها
_ در حین اردوی تیم ملی هندبال بانوان باران از سقف تالار هندبال فدراسیون چکه کرد.

_ در ادامه رقابت‌های پاراآلپاین که در امارات در حال برگزاری است، صادق کلهر در مارپیچ کوچک به مدال طلا دست یافت.

_ در حالی که دوره ریاست مجید شایسته در فدراسیون تنیس به پایان رسیده اما وزارت ورزش زمان انتخابات این فدراسیون را مشخص نکرده و اعلام هم نکرده تا برگزاری انتخابات چه کسی سرپرست است.

_ طبق اعلام سازمان لیگ واترپلو فدراسیون تیم‌ها باید تا تاریخ دهم آذر ماه اسامی بازیکنان خود را به فدراسیون اعلام کنند.

_ جلسه هیات رئیسه فدراسیون قایقرانی با بررسی چند موضوع فردا 23 آبان ماه در برج قایقرانی دریاچه آزادی برگزار می شود.

_ مکس فرشتاپن راننده‌ی هلندی تیم ردبول در گراندپری برزیل با استبان اوکون راننده‌ی فرانسوی تیم پوینت فورس ایندیا درگیر شد تا خاطره‌ی درگیری‌های گذشته‌ی رقابتهای فرمول یک را زنده کند.

_ مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران که یکی از گزینه‌های اصلی برای فدراسیون قایقرانی است، امروز برای ریاست ثبت‌نام کرد.

_ رییس هیات استان خراسان رضوی با تایید بخشنامه برای گرفتن اذن پدر و همسر برای حضور در برنامه‌های کوهنوردی گفت: ما قانونگذاری نکرده‌ایم، موارد قانونی را یادآوری کرده‌ایم.

تگ ها


المپیک