بسته خبری نقل و انتقالات مدال از اروپا/ همه در جستجوی جانشین رونالدو

در کوران مسابقات جام جهانی نقل انتقالات اروپا روزهای پر تب و تابی را سپری می کند ......

در کوران مسابقات جام جهانی نقل انتقالات اروپا روزهای پر تب و تابی را سپری می کند. به گزارش خبرنگار سایت مدال نگاهی داشتیم به نقل و انتقالات فوتبال در عرصه باشگاهی به ویژه در اروپا. 
- اسکای اسپورت در خبری نوشت: آرسنال مذاکراتش با سویا برای جذب استیون انزونزی هافبک فرانسوی و ملی پوش این تیم را آغاز کرده است . بند آزادسازی او ۴۰ میلیون یورو است.
- رسانه های نزدیک به باشگاه والنسیا اعلام کردند: کوین گامیرو مهاجم فرانسوی اتلتیکومادرید تا دوشنبه در تست های پزشکی والنسیا شرکت خواهد کرد و رسما به این باشگاه خواهد پیوست.
- خبرنگار دو منبع اکیپ و فرانس فوتبال گزاش داد: در صورتی که جدایی رونالدو از رئال رسمی شود، باشگاه اسپانیایی برای خرید نیمار پیشنهادی بین 300 الی 400 میلیون یورو برای پی اس جی ارسال خواهد کرد.
- اسپورت اینترا تیوو نوشت: رئال تا 19 تیر تمام هزینه های باقی مانده برای اینتقال وینیسیوس را به فلامنگو پرداخت می کند. مهاجم برزیلی جوان رئال مادرید 25 تیر در برنابئو معارفه خواهد شد.
- توتومرکاتو گفت:منچستریونایتد پیشنهادی ۳۵ میلیون یورویی برای جذب لوزانو به مسئولان آیندهوون ارائه کرده است.
- کاوت آفساید از هفت بازیکن به عنوان جانشین کریستیانو رونالدو اسم برده است.
نیمار، هازارد، دیبالا، ایکاردی، لواندوفسکی، کین و امباپه این هفت نفر هستند هر چند که گفته می شود بازیکن برزیلی در اولویت است.

تگ ها


کریستیانو رونالدو رئال مادرید فوتبال