بسته خبری؛ نقل و انتقالات

یک ماه پس از پایان لیگ هفدهم، بازار نقل و انتقالات تیمهای لیگ برتری در حال داغ شدن است ......

یک ماه پس از پایان لیگ هفدهم، بازار نقل و انتقالات تیم‌های لیگ برتری در حال داغ شدن است.
به گزارش مدال، در حالی که حدود یک ماه از پایان لیگ هفدهم گذشته و در فاصله حدود 2 هفته‌ای تا آغاز رسمی پنجره نقل و انتقالات، تیم‌های لیگ برتری فعالیت‌های خود را در این فصل پر از خبر حاشیه آغاز کرده‌اند. هر چند هنوز تکلیف برخی تیم‌ها مشخص نشده، با این حال برخی از باشگاه‌ها در کنار معرفی کادر فنی خود، اقدام به جذب و تمدید با برخی از بازیکنان نیز کرده‌اند. در سایت مدال تلاش خواهیم کرد همه روزه سرتیتر مهم‌ترین اخبار نقل و انتقالاتی لیگ برتر را در اختیار شما بگذاریم. مهم‌ترین اخبار نقل‌وانتقالاتی امروز لیگ برتر را در ذیل می‌خوانید:
█  از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد احمد نوراللهی که یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد آمادگی خود را برای تمدید پیش از موعد قرارداد اعلام کرده است.
█  رسمی/مرتضی آقاخان مهاجم فصل گذشته پیکان با عقد قراردادی 3 ساله به استقلال پیوست.
█  مسعود ابراهیم‌زاده مدافع چپ فصل گذشته صنعت نفت آبادان با انتشار متنی در اینستاگرام از این تیم جدا شد.
█  باشگاه پیکان خواستار دریافت حق رشد پیام نیازمند شده است. به گزارش مدال نیازمند طی روزهای اخیر به عضویت سپاهان درآمده است.
█  رضا افتخاری مدیرعامل استقلال تها شرط جذب بازیکن خارجی توسط این تیم را جدایی یکی از بازیکنان خارجی فعلی دانست.
█  یک سایت بلژیکی مبلغ انتقال قلی‌زاده به شارلوا را 350 هزار یورو اعلام کرد و مدعی شد به زودی امید نورافکن نیزبا مبلغ 250 هزار یورو راهی این تیم خواهد شد.
█  به رغم امضای پیش قرارداد با تیمی لهستانی، خبر رسیده که فرشاد احمدزاده که صبح امروز جدایی خود از پرسپولیس را تایید کرده بود به دنبال عقد قرارداد با تیمی از سوپرلیگ ترکیه است.
█  مرتضی غلامعلی‌تبار مدافع باتجربه نساجی از تمایل خود به باقی ماندن در این تیم خبر داد.
█  محمد رحمتی هافبک اسبق پرسپولیس که فصل گذشته با نساجی به لیگ برتر صعود کرد بار دیگر مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار گرفته است.
█  خبیری مدیر اجرایی باشگاه پرسپولیس حضور چند ماهه مهدی شیری در پیکان را در صورت باز نشدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس تایید کرد.
█  وضعیت میعاد یزدانی که تابستان گذشته به طور قرضی از استقلال به سپیدرود بازگشته بود مشخص نیست و احتمال جدایی وی از استقلال زیاد است.
█  عقد قرارداد با وحید شیخ‌ویسی سبب شده تا رحمان احمدی برای تمدید قرارداد خود با پیکان مردد شود.
█  میثم تیموری مدافع چپ مدنظر استقلال مشکوک به پارگی رباط صلیبی است و به همین دلیل پس از پذیرش در تست پزشکی قرارداد وی با استقلال امضا خواهد شد.
█  حامد لک دروازه‌بان فصل گذشته فولاد از تمایل خود برای تمدید قرارداد با این تیم پرده برداشت.
█  حسین حسینی که پیش از این توفیقی از تمدید 5 ساله قرارداد وی خبر داده بود با استقلال به توافق نرسیده و بنا به خبر منتشره در سایت مدال، جلسه تمدید وی نافرجام بوده است. وی پیشنهاداتی از هلند، بلژیک و چند باشگاه داخلی دریافت کرده است.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال