بسکتبال ایران آماده نبرد در تهران و منامه

تیم ملی بسکتبال ایران خودش را برای دو دیدار رفت و برگشت مقابل بحرین در انتخابی جام جهانی آماده می کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شاگردان مصطفی هاشمی باید روز پنجم آذرماه در دیداری خانگی در تهران میزبان تیم ملی بحرین باشند و نهم همین ماه نیز در دیداری خارج از خانه به مصاف آنها بروند.


جدال تیم‌های بسکتبال ایران و بحرین از پنجره نخست انتخابی‌ جام‌جهانی ۲۰۲۳ در قاره آسیا، در بازه زمانی اول تا ۹ آذرماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود و باتوجه به حضور تیم ملی بسکتبال سوریه در تهران برای برپایی کمپ تمرینی، قرار است شاگردان هاشمی در دیداری تدارکاتی امروز برابر این تیم به میدان بروند.


طبق برنامه، ۱۶ تیم حاضر از منطقه آسیا - اقیانوسیه در مرحله نخست انتخابی ابتدا باید در چهار گروه چهار تیمی به مصاف یکدیگر بروند. در پایان سه تیم برتر هر گروه راهی دور بعد می‌شوند تا در قالب دو گروه ۶ تیمی با یکدیگر دیدار کنند. در پایان از هر گروه سه تیم جواز حضور در بازی‌های جام‌جهانی ۲۰۲۳ را کسب می‌کند.


تمامی ملی پوشان دعوت شده از سوی مصطفی هاشمی در اردو حضور دارند و آخرین خبر اینکه مهدی کامرانی، گارد راس باتجربه تیم ملی هم که بعد از ۵ سال به اردو دعوت شده، با رفع کسالت فرزندش خودش را به تمرینات رسانده و قرار است تیم ملی را همراهی کند.

تگ ها


بسکتبال تیم ملی بسکتبال بسکتبال