بسیاری ازجوانان شهرستان باتیم والیبال شهرداری ورامین زندگی میکنند

مدیر عامل باشگاه شهرداری ورامین با حمایت از کادر فنی و بازیکنان تیم والیبال شهرداری ورامین گفت:باعث افتخار است که تیم والیبال شهرداری ورامین در برخی شهرهای دیگر هم هوادار دارد....

به گزارش مدال و به نقل از باشگاه شهرداری ورامین، مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری ورامین ضمن اعلام حمایت از کادرفنی و بازیکنان تیم والیبال ورامین عنوان داشت: تا قبل از مثبت شدن تست کرونای اعضای تیم، عملکرد بسیار خوبی داشتیم اما به تدریج ویروس کرونا عوارض خودش را با مصدومیت های مختلف روی اکثر بازیکنان مان نشان داد تا نتوانیم روند خوب مان را ادامه دهیم.

عباسی در مورد شرایط فعلی تیم گفت: خدا روشاکریم که مصدومان تیم روبه بهبودی هستندو به لطف خدا و با دعای هواداران پرشورمان چهره واقعی قهرمان دوسال اخیر کشور را در نیم فصل دوم خواهید دید.

وی در مورد نقل و انتقالات نیم فصل افزود: در جهت تقویت تیم، بامشورتی که با کادر فنی داشتیم وبا توجه به بودجه تیم، دو بازیکن در پست های پاسور و دریافت قدرتی به نامهای رسول نجفی وآرش کشاورزی و یک مربی تمرین دهنده بنام کامبیز یعقوبی که در تیم ملی کشورمان هم عضو کادرفنی است را جذب کردیم.
عباسی خاطرنشان کرد: بسیاری از نوجوانان و جوانان شهرستان، با والیبال ورامین و نتایج این تیم زندگی میکنند، جوانان باغیرتی که در سرما و گرما، همواره بعنوان یکی از ارکان اصلی موفقیت های تیم خودشان بودندو بیشتر از هر زمان دیگری دلتنگ حضورشان هستیم که متاسفانه بدلیل شیوع ویروس منحوس کرونا وطبق دستور مراجع ذیربط اجازه حضور در سالن مسابقات را ندارند وما شرمنده تک تک این عزیزان هستیم.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین ضمن تشکر از فدراسیون والیبال به جهت میزبانی شایسته در هفته های پایانی نیم فصل اول، اظهار داشت: برگزاری ادامه مسابقات در نیم فصل دوم به صورت متمرکز در تهران تصمیم خوبی بود که تقریبا تمامی باشگاه‌های کشور رضایت کامل داشتند.

وی در پایان با اشاره به حمایت همه جانبه مسئولین شهرستان ورامین، خصوصا شهردار و اعضای شورای شهر، ازهمگی تشکر و قدردانی کرد.

بیشتر بخوانید:

دستیار ایرانی آلکنو در تیم ملی کیست؟

برای دور برگشت والیبال آماده‌ایم/دلیل تغییر دیدارها را نمی‌دانیم!

 

 

تگ ها


فدراسیون والیبال شهرداری ورامین سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین والیبال