بشار:به تراکتور هم نمی رسم!

هافبک عراقی پرسپولیس گفت: تیم ما کامل است و هیچ کمبودی ندارد. هم کادر فنی و هم بازیکنان بسیار خوبی داریم. قطعاً پرسپولیس یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است....

هافبک عراقی پرسپولیس گفت: تیم ما کامل است و هیچ کمبودی ندارد. هم کادر فنی و هم بازیکنان بسیار خوبی داریم. قطعاً پرسپولیس یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است.

به گزارش مدال،بشار رسن به دلیل مصدومیت کتف اکثر اردو‌های پیش فصل و آماده‌سازی تیمش را از دست داد و خیلی دیر به جمع سرخپوشان اضافه شد. به همین دلیل بازی اول و دوم پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم و تراکتور را از دست داد و آن‌طور که خودش می‌گوید در بازی برابر سپاهان به ترکیب پرسپولیس اضافه خواهد شد.

*وضعیت کتفت چطور است؟
خدا را شکر کتفم کاملاً خوب شده و هیچ مشکلی وجود ندارد. بعد از عمل جراحی تمرینات ریکاوری بسیار عالی در کمپ اسپایر انجام دادم و الان هم چند روزی است که با تیم به طور کامل تمرین می‌کنم تا هر چه زودتر بتوانم به پرسپولیس کمک کنم. 
* به نظر به بازی امشب مقابل پارس نمی‌رسی؟
بله، به این دیدار و بازی هفته بعد مقابل تراکتور نمی‌رسم و اگر خدا بخواهد از هفته سوم و دیدار برابر سپاهان در خدمت تیم خواهم بود. البته اگر می‌خواستم ریسک کنم می‌توانستم خودم را به بازی برسانم، ولی توصیه پزشکان این بود که این کار را نکنم.
* خودت دوست داشتی از هفته اول برای پرسپولیس به میدان بروی؟
خب قطعاً دلم می‌خواست از هفته نخست و بازی اول کنار تیم باشم، ولی کالدرون هم به من گفت برای بازی کردن عجله نکن.
* بازی با پارس را چطور می‌بینی؟
به طور حتم دیدار دشواری خواهد بود. سطح لیگ برتر بالاست و تیم‌های قدرتمندی در لیگ ایران بازی می‌کنند و به همین دلیل هیچ حریفی را نباید دست‌کم گرفت به خصوص این که بازی اول است و تیم‌ها شناخت زیادی از یکدیگر ندارند. ولی مطمئن هستم بچه‌ها با قدرت و انرژی زیاد به میدان می‌روند و دست پر خارج می‌شوند. امیدوارم هواداران هم تیم را تنها نگذارند و حمایت خوبی از بچه‌ها داشته باشند. 
* صحبت از هواداران شد. در این مدت خیلی پیگیرت بودند.
هواداران پرسپولیس بی‌نظیر هستند و هر چه از آن‌ها بگویم کم گفته‌ام. طرفداران هم به خاطر تمدید قراردادم و هم مصدومیتی که داشتم برایم سنگ‌تمام گذاشتند. امیدوارم بتوانم با عملکردم در زمین لطف‌شان را جبران کنم. 
* پرسپولیس با کادر فنی جدید می‌تواند باز هم قهرمان شود؟
چرا نتواند؟ تیم ما کامل است و هیچ کمبودی ندارد. هم کادر فنی و هم بازیکنان بسیار خوبی داریم. قطعاً پرسپولیس یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است و من به عنوان یکی از اعضای تیم قول می‌دهم تا آخرین لحظه برای کسب قهرمانی بجنگیم.

بیشتربخوانید:

رسن: چیز‌های زیادی از برانکو یاد گرفتم؛ کالدرون مربی بزرگی است