بشار در نقش منجی پرسپولیس و یحیی!

بشار رسن ستاره عراقی پرسپولیس در ابتدای نیمه دوم موفق به گلزنی شد....

به گزارش "ورزش سه"، سرخپوشان تهرانی نمایشی ضعیف را در نیمه اول ارائه کرده بودند و بازنده به رختکن رفتند و در این بین بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیسی ها برخلاف همیشه نمایش خوبی را ارائه نکرد و پایین تر از حد انتظار ظاهر شد اما در ابتدای نیمه دوم موفق به گلزنی شد

او در نیمه اول کنار احمد نوراللهی قرار داشت و به هیچ عنوان در کنترل بازیکنان هجومی استقلال موفق عمل نکرد. وی همچنین نتوانست توپ را به بازیکنان هجومی انتقال دهد و کار تا جایی پیش رفت که یحیی گل محمدی در اواسط نیمه کمال را به زمین فرستاد تا بشار کمی جلوتر برود.

اما در ادامه بازی هم بشار سردرگم و پراشتباه ظاهر شد و از موقعیت سازی بازماند ولی شروعی طوفانی در نیمه دوم داشت. او که همیشه در پست پشت مهاجم و وینگر مهره ای کلیدی بوده، پاس علی علیپور را با شوتی سرضرب و زیبا همراه کرد تا پرسپولیس در ابتدای نیمه دوم به گل برسد.

بشار رسن که قراردادش به پایان رسیده، در این فصل یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس بوده و سرخ ها با درخشش او به نتایج مورد نظر رسیده اند.

نکته جالب این که بشار رسن در دربی ۹۲ نیز موفق به گلزنی شده و پرسپولیس را از شکست نجات داده بود و حالا توانست با گلزنی در دربی سرخ ها را به بازی برگرداند. این در حالی است که تاکون هیچ بازیکن خارجی ای در بازی شهرآورد گلی نزده اما رسن به عنوان باسابقه ترین بازیکن دربی تهران، موفق به این کار شد و تنها یک گل تا رکورد ایمون زاید فاصله دارد.

تگ ها


بشار رسن پرسپولیس تهران