بشار رسن: از گل به استقلال نتوانستم لذت ببرم

هافبک عراقی پرسپولیس با دو گل زده به استقلال به محبوبیت خود افزوده و اکنون هواداران انتظار دارند او همچنان به حضور در این تیم ادامه دهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بشار رسن در پایان سومین فصل حضورش یکی از بازیکنانی است که یحیی گل محمدی و البته هواداران این تیم امیدوار به ادامه حضورش در پرسپولیس هستند. موضوعی که البته با واکنش او همراه نمی‌شود و مدعی است همه چیز روشن و شفاف است و باید از سوی باشگاه دنبال شود. بشار که علاقه‌ای به رسانه‌ای کردن موضوع تمدید قراردادش ندارد، در خصوص فصلی که گذشت به صحبت پرداخت.

بار دیگر به استقلال گل زدی و البته اینبار گلت خیلی قشنگ‌تر هم بود.
ما شایسته برد بودیم. نمایش نیمه دوم ما خصوصا فوق العاده بود و به نظرم همان چیزی بود که هواداران انتظار آن را برابر استقلال داشتند. توانستیم گلی که دریافت کرده بودیم را جبران کنیم و در آستانه برد هم قرار داشته باشیم. چند ثانیه کم آوردیم و همه چیز از دست رفت و این خیلی بد بود. واقعا ناراحتم و نمی‌خواهم به آن روز فکر کنم.

با گلی که زدی اما هواداران بیشتر از گذشته به تو علاقه مند شدند.
این طبیعی است. این یک بازی مهم است و من بعد از چند فصل حضور در اینجا آن را درک می‌کنم. گلی که زدم را دوست دارم اما این آن چیزی نبود که راضی‌ام کند. من دوست داشته برنده بازی باشیم و شیرینی آن را حس کنم. این گل اما هیچ اثری نداشت و واقعا از این اتفاق و شکست ناراحتم. ما شایسته حضور در فینال بودیم و به نظرم توانایی اینکه بار دیگر جام بگیریم را داشتیم. یک گل بی اثر هیچ وقت نمی‌تواند شما را راضی نگه دارد و از آن لذت ببرید.

باخت در ضربات پنالتی و در شرایطی که تو هم از زمین خارج شدی.
بازیکنان ما تمام تلاش خود را کردند. هیچکس نمی‌تواند بگوید در پنالتی شرایط کاملا به سود او خواهد بود. بازیکنان ما فوق العاده هستند ولی بدشانس بودیم. چیز دیگری نمی‌توانم بگویم و برای پرسپولیس در ادامه آرزوی خوبی دارم.

تکلیف تمدید قراردادت مشخص نشد؟ در تمرینات چند روز اخیر غایب بودی.
علاقه‌ای به صحبت در اینباره ندارم. همه چیز کاملا مشخص است. من الان تهران هستم. مدیربرنامه‌ام در حال صحبت برای ادامه همکاری است. لازم نیست بار دیگر بگویم علاقه دارم اینجا بمانم. همه چیز را به مدیربرنامه‌ام و مذاکره‌ با باشگاه سپرده‌ام. بیشتر از این چیزی برای گفتن وجود ندارد.

از فصلی که گذشت راضی بودی؟
مطمئنا باید بود. ما قهرمان شدیم. یک اتفاق تکراری و قطعا برای آن زحمت زیادی کشیدیم. روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم اما دست از تلاش و مبارزه برنداشتیم. خیلی سخت است که در پرسپولیس بتوانید این روند را ادامه دهید. خصوصا اینکه در روزهای ابتدایی فصل شرایط چندان خوب نبود. ما اما توانستیم به این موفقیت برسیم. خوب بود که در فینال هم حاضر می‌شدیم و شانس دوباره قهرمانی را به دست می‌آوردیم. هواداران نباید ناراحت باشند چرا که ما تلاش زیادی کردیم. مطمئنا شرایط برای آینده هم خوب خواهد بود.

اما احتمال جدایی تو، علیپور و ترابی آنها را نگران آینده کرده است.
من نمی‌توانم درباره آنها نظر بدهم. درباره خودم هم گفتم که مدیربرنامه‌ام در حال مذاکره است.

بیشتر بخوانید:

فرصت کوتاه هافبک تاثیرگذار برای مشخص کردن تکلیفش با پرسپولیس

سومین خرید پرسپولیس از جنوب آمد/ پیراهن سرخ بر تن «آل کثیر»

 

 

تگ ها


بشار رسن پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال