بشار رسن: به رقابت برای صعود برگشتیم

بشار رسن می گوید پرسپولیس با شکست تیم الاهلی به رقابت صعود از مرحله گروهی بازگشته است....

به گزارش مدال، بشار رسن عملکرد خوبی در مقابل تیم الاهلی عربستان داشت. او که از انگیزه بالایی برای نمایش توانایی هایش در مقابل سرکو کاتانچ سرمربی تیم ملی عراق برخوردار بود، در گفتگو با سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا راجع به این بازی گفت: این یک سه امتیاز مهم بود برای بازگشت ما به رقابت برای صعود به مرحله بعد بود. گروه ما بسیار مشکل است. پاختاکور 5 امتیاز دارد، السد 4 امتیاز و الاهلی 3 امتیاز دارد. پس بنابراین این سه امتیاز اهمیت زیادی برای ما داشت.
یکی از مشکلات تیم پرسپولیس، بازی های فشرده و سفرهای پرتعداد این تیم است. رسن در این باره اظهار داشت: همانطور که می دانید تیم های ایرانی مسافرت های زیادی انجام می دهند، ما همیشه تحت فشار هستیم اما خوشبختانه همه بازیکنان ما چه فیکس و چه جایگزین ها دارای یک شرایط فنی عالی هستند.
ستاره عراقی تیم پرسپولیس در ادامه به تشکر از هواداران پرداخت و عنوان کرد: می خواهم به طرفدارانی که در دبی از ما حمایت کردند، تبریک بگویم، آن ها منبع قدرت و انگیزه برایمان بودند.
وی افزود: ما در لیگ برترصدرنشین هستیم و در جام حذفی به نیمه نهایی رسیده ایم، به همین علت فشار زیادی را تحمل می کنیم اما خداراشکر همه بازیکنان در شرایط بدنی و فنی خوبی هستند و به همین خاطر از کادرفنی تشکر می کنم.

تگ ها


فوتبال لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال