بشار رسن:به شدت تحت فشار هستیم

هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با پیروزی مقابل الاهلی عربستان به کورس صعود در لیگ قهرمانان آسیا بازگشتیم....

به گزارش مدال، تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد با نتیجه دو بر صفر در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا الاهلی عربستان را شکست دهد و به جمع مدعیان صعود گروه D بازگردد.
بشار رسن هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به این برتری گفت: کسب این سه امتیاز برای ما خیلی مهم بود چرا که ما را به رقابت برای صعود از گروه بازگرداند.در گروه خیلی سختی قرارداریم و فاصله امتیازات تیم ها بسیار کم شده است. شرایط گروه خیلی سخت است و کسب سه امتیاز به همین خاطر برای ما مهم بود.
هافبک ملی پوش عراقی پرسپولیس اضافه کرد:  همانطور که می‌دانید تیم‌های ایرانی باید سفرهای زیادی انجام بدهند. همیشه در فشار هستیم ولی باید از تمام بازیکنان چه نفرات اصلی و چه نفرات نیمکت نشین تشکر کرد.فشردگی بازی ها و پروازهای زیاد کار ما را سخت کرده است اما دو تیم خیلی خوب داریم و سطح بازیکنان ذخیره هم با بازیکنان اصلی برابر است. این موضوع باعث خوشحالی است چرا که همه بازیکنان در سطح بالایی قرار دارند.
وی خاطر نشان کرد: به هوادارانمان هم تبریک می گویم که در دوبی حمایت خیلی خوبی از ما داشتند و در این پیروزی مهم نقش داشتند.
رسن گفت:در حال حاضر در لیگ ایران صدرنشین هستیم و در جام حذفی هم به مرحله نیمه نهایی رسیده ایم. فشار زیادی روی ما است ولی تمام بازیکنان در شرایط خوبی هستند. باید از کادر فنی هم تشکر کنم.

تگ ها


فوتبال پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس AFC Champions League فوتبال